Cena netto: 807,32 zł
SKU: 32B2N3500/00
Dostępność: średnia
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Philips
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Smart Link Sync: dopasowuje główny wyświetlacz do dodatkowego ekranu
Ustawienia jasności i kolory są automatyczne synchronizowane, gdy monitor ten jest używany w konfiguracji łańcuchowej jako dodatkowy monitor podłączony do monitora głównego, który obsługuje funkcję Smart Link Sync. Niezależnie od tego, czy projektujesz, prowadzisz prezentację, czy wykonujesz wiele zadań jednocześnie, korzystaj z płynnej spójności wizualnej na wszystkich ekranach. Wybierz tryb OSD Sync lub Light Sync (poziom niski, średni lub wysoki) dla głównego monitora, aby dopasować jego wyświetlacz do otoczenia.
SmartErgoBase umożliwia indywidualne ergonomiczne dopasowanie
Podstawa SmartErgoBase umożliwia ergonomiczne korzystanie z monitora i zarządzanie przewodami. Podstawę można obracać i przechylać pod różnymi kątami, aby zapewnić maksymalny komfort. Możliwość regulowania wysokości pozwala ustawić ekran na optymalnym poziomie, zmniejszając obciążenie fizyczne podczas długiego dnia pracy, a system zarządzania przewodami zmniejsza plątaninę kabli i pozwala utrzymać porządek w miejscu pracy.
Technologia SoftBlue: do przyjemnego oglądania.
Technologia SoftBlue zapewnia większy komfort widzenia i ochronę przed niekorzystnym wpływem długotrwałego narażenia na światło niebieskie. Dzięki panelowi o niskim poziomie światła niebieskiego stosunek emisji światła wyświetlacza w zakresie 415–455 nm do 400–500 nm jest zmniejszony do poniżej 50%. W rezultacie technologia SoftBlue zapewnia optymalny komfort widzenia, minimalizuje zmęczenie oczu i wspomaga długotrwałą koncentrację. Co więcej, technologia SoftBlue LED została przetestowana i uzyskała certyfikat TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) potwierdzający jej skuteczność w redukcji emisji światła niebieskiego.
Certyfikat Eyesafe zapewnia ochronę przed niebieskim światłem i precyzyjne odwzorowanie kolorów
Monitor Philips spełnia wymogi standardu eyesafe® CERTIFIED 2.0, co zapewnia prawdziwą ochronę przed długim wystawieniem na działanie niebieskiego światła. Zawsze włączony filtr niebieskiego światła nie tylko pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu, ale także gwarantuje integralność kolorów.
Bardzo wąska ramka: minimalne krawędzie i większy ekran
Ten monitor sprawia, że oglądanie staje się bardziej płynne i kompletne dzięki zmniejszeniu ilości ramki otaczającej ekran. Funkcja Ultra Slim Bezel zapewnia eleganckie przejście od ekranu do wąskiej ramki monitora, dzięki czemu jest on piękniejszy pod względem formy i funkcji.
Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technologii Flicker-free
Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swoich ekranach, co powoduje zmęczenie wzroku. Technologia Flicker-free firmy Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, aby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu zapewnia większą wygodę podczas oglądania.
HDMI zapewnia uniwersalną cyfrową łączność
Urządzenie ze złączem HDMI jest wyposażone w osprzęt potrzebny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego za pomocą interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).
Technologia LED IPS zapewnia szeroki kąt widzenia oraz dokładność obrazu i barw
Monitory IPS wykorzystują zaawansowaną technologię, która zapewnia bardzo szeroki kąt widzenia wynoszący 178/178 stopni, co umożliwia oglądanie obrazu pod niemal każdym kątem. W przeciwieństwie do standardowych paneli TN monitory IPS oferują niezwykle wyrazisty obraz i żywe kolory. Dzięki temu idealnie nadają się nie tylko do wyświetlania zdjęć i filmów czy przeglądania Internetu, ale również świetnie sprawdzają się w zastosowaniach profesjonalnych, wymagających dokładności oddawania kolorów i stałej jasności przez cały czas.
Częstotliwość odświeżania 100 Hz zapewnia niezwykle płynny obraz
Ten monitor firmy Philips odświeża obraz na ekranie nawet 100 razy na sekundę, co sprawia, że pracuje znacznie szybciej niż standardowy. Częstotliwość odświeżania 100 Hz powoduje, że najważniejsze dla graczy ruchy wroga widać niezwykle płynnie, dzięki czemu gracz może go łatwo namierzyć.
Niezwykle czysty obraz w rozdzielczości Quad HD 2560 x 1440 pikseli
Monitory Philips wyświetlają krystalicznie czysty obraz w rozdzielczości Quad HD 2560 x 1440 lub 2560 x 1080 pikseli. Najwyższej jakości matryca o dużym zagęszczeniu pikseli, jak również obsługa standardów połączeń o dużej przepustowości pozwalają tchnąć życie w każdy obraz i każdą grafikę. To idealny wybór dla wymagających projektantów pracujących z oprogramowaniem CAD-CAM, grafików korzystających z aplikacji 3D czy finansistów używających na co dzień dużych arkuszy kalkulacyjnych.
1,07 miliarda kolorów gwarantuje płynną gradację i szczegółowość
10-bitowy wyświetlacz zapewnia bogatą głębię dzięki 1,07 miliarda kolorów i 12-bitowemu przetwarzaniu — pozwala to odtworzyć pełnię naturalnych barw bez widocznej gradacji i problemów z nienaturalną prezentacją kolorów.
Kluczowe wyróźniki
- 80 cm (31.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 18 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): C ENERGY STAR, EPEAT RoHS
Technologia SoftBlue, rozdzielczość Quad HD i częstotliwość odświeżania 100 Hz zapewniają komfortowe wykonywanie codziennych zadań. Nie wspominając o tym, że podstawa SmartErgoBase dodaje ergonomiczny akcent do listy funkcji monitora.
| Marketing Description | |
| Monitor Philips 32B2N3500 ma 32-calowy ekran QHD z natywną rozdzielczością 2560 x 1440, który zapewnia ostry obraz i żywe kolory dzięki obsłudze 1,07 miliarda kolorów. Technologia IPS zapewnia szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni zarówno w poziomie, jak i w pionie, dzięki czemu monitor nadaje się do pracy zespołowej lub wciągających gier. Monitor został zaprojektowany z myślą o komforcie dla oczu, wykorzystując technologię Flicker-Free i SoftBlue, które zmniejszają zmęczenie podczas długich godzin pracy. Wszechstronne możliwości regulacji położenia wyświetlacza, w tym wysokość, pochylenie i obrót, w połączeniu z podstawą Smart Ergo zapewniają komfortowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb wrażenia wizualne. Monitor jest również wyposażony we wbudowany hub USB, umożliwiający łatwe podłączenie różnych urządzeń peryferyjnych. Energooszczędna konstrukcja, certyfikowana przez ENERGY STAR, pomaga oszczędzać energię, zapewniając jednocześnie wysoką wydajność. Dzięki eleganckiemu wzornictwu z powłoką przeciwodblaskową i teksturowanym wykończeniem, monitor Philips 32B2N3500 idealnie pasuje do każdego miejsca pracy. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2395420 |
| Klasa energii | Klasa C |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Wielkość celownika | 31.5" |
| Technologia Adaptive-Sync | VESA Adaptive-Sync |
| Łańcuch Stokrotkowy | Tak |
| Wbudowane urządzenia | Hub USB |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2727 mm |
| Pikseli na cal | 93 |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 102% NTSC, 113% sRGB |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 150 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Języki OSD | Wegierski, czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), ukraiński, portugalski brazylijski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, fiński, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, grecki, turecki, japoński, koreański |
| Charakterystyka | Synchronizacja na Zieleni, SmartImage, podstawa Smart Ergo, technologia Flicker Free, Technologia SoftBlue, EasyRead, Smart Link Sync |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 71.4 cm x 29.9 cm x 62.7 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 9.58 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) DisplayPort 1.2 (HDCP 1.4, HDCP 2.2) USB — upstream (typ B) 3 x USB — downstream (typ A) USB — downstream (szybkie ładowanie) Wyjście audio (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+30 |
| Kąt obrotu | 360 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 180 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), opakowanie w 100% przeznaczone do recyklingu, teksturowane wykończenie, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort |
| MTBF | 70,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami | Plug and Play, DDC/CI, RoHS, bez BFR, PVC-free, bez Rtęci, TUV Rheinland Eyesafe Display |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 17 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 20.05 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Philips SmartControl |
| Wymagany system operacyjny | Apple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 71.4 cm - głębokość: 29.9 cm - wysokość: 62.7 cm - waga: 9.58 kg Bez podstawki - szerokość: 71.4 cm - głębokość: 9.4 cm - wysokość: 42.3 cm - waga: 6.78 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 84 cm |
| Głębokość transportowa | 15.9 cm |
| Wysokość transportowa | 51 cm |
| Waga transportowa | 13.34 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20 - 80% RH |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 32B2N3500/00 |
| Dane producenta | Amstelplein 2, 1096 BC Amsterdam, Holandia +31 20 59 77 777 |
| Podmiot odpowiedzialny | Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195B 02-222 Warszawa Polska Telefon: +48 22 571 00 00 |
| Pomoc techniczna | https://www.philips.pl/c-w/wsparcie-konsumenta.html |







