Cena netto: 786,18 zł
SKU: Q32E4U
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: AOC
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Rozdzielczość QHD
Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów.
100Hz Częstotliwość Odświeżania
Skorzystaj z dwukrotnie wyższej częstotliwości odświeżania w porównaniu do innych monitorów i pożegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu. Dzięki częstotliwości odświeżania 100 Hz każda klatka jest wyświetlana ostro i płynnie, dzięki czemu możesz precyzyjnie wymierzyć serię w każdej strzelance i rozkoszować się płynnym ruchem podczas szybkich wyścigów.
Podstawa z regulacją wysokości
Dbamy o Twoje dobre samopoczucie. Dlatego ten monitor oferuje opcje pozwalające na regulację wysokości, które pozwolą uzyskać idealną postawę podczas pracy, grania lub oglądania filmów. Dopasowanie monitora AOC do swoich potrzeb nie tylko pomaga ograniczyć zmęczenie i zachować zdrowie. W ostatecznym rozrachunku pozwala to również użytkownikowi wraz z zespołem osiągać lepsze wyniki, niezależnie od charakteru pracy.
Filtr światła niebieskiego
AOC stworzyło innowacyjne rozwiązanie chroniące przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego z ekranów komputerów. Technologia Anti-Blue Light firmy AOC jest przełomowa, ponieważ zmniejsza intensywność i siłę światła niebieskiego z ekranów, jednocześnie zachowując prawdziwe kolory i klarowność obrazu.
Kluczowe wyróźniki
- 80 cm (31.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 18 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): C EPEAT Gold, EPEAT Climate +, TCO CE
- Okres gwarancji: 5 lat(a)
Zmaksymalizuj produktywność dzięki monitorowi Q32E4U 31,5" QHD
Q32E4U posiada przestronny ekran QHD 31,5" i częstotliwość odświeżania 100 Hz dla płynnych i precyzyjnych wizualizacji. Regulowana wysokość podstawy (HAS) zapewnia ergonomiczne ustawienie, a technologia sprzętowa redukcji niebieskiego światła wspiera dłuższe użytkowanie. Z wbudowanymi głośnikami 2x3W to kompletne rozwiązanie dla środowisk profesjonalnych.
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2458787 |
| Klasa energii | Klasa C |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa C |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Wielkość celownika | 31.5" |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2727 mm |
| Pikseli na cal | 93 |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 118.4% sRGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 150 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Charakterystyka | Technologia Flicker Free, technologia Anti-Blue Light, 3-stronna bez ramek, Przyciemnianie Globalne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 71.45 cm x 27.04 cm x 62.86 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 9.01 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 3 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) DisplayPort 1.4 3 x USB 3.1 Gen 1 (typ A) USB 3.1 Gen 1 (szybkie ładowanie) Upstream USB-B Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+30 |
| Kąt obrotu | 356 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 180 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel HDMI - 1.8 m |
| Zgodność z normami | CB, FCC, RoHS, WEEE, REACH, PCF, EAC, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), TUV-GS, TUV-Ergo, ECMA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 17 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 17 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 71.45 cm - głębokość: 27.04 cm - wysokość: 62.86 cm - waga: 9.01 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 71.45 cm - głębokość: 27.04 cm - wysokość: 44.86 cm - waga: 9.01 kg Bez podstawki - szerokość: 71.45 cm - głębokość: 6.06 cm - wysokość: 42.04 cm - waga: 6.06 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 84 cm |
| Głębokość transportowa | 15.9 cm |
| Wysokość transportowa | 51 cm |
| Waga transportowa | 12.17 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | Q32E4U |
| Dane producenta | Adres: AOC International 4F-1, No. 388, Sec. 1, Neihu Rd. Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://aoc.com/ E-mail: info@aoc.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: AOC Sp. z o.o. ul. Karpicka 7 i 9 60-111 Poznań Polska NIP: 7792457485 REGON: 366521310 KRS: 0001049118 Strona internetowa: https://aoc.com/pl/ E-mail: service.eu@aoc.com |
| Pomoc techniczna | https://aoc.com/pl/contact |







