741 zł
Cena netto: 602,44 zł
Cena netto: 602,44 zł
SKU: PRO MP275PG E14
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt MSI PRO MP275PG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 13 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2a
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 144 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray) Czas reakcji (MPRT): 1 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E ENERGY STAR CB, CE, UKCA
- Okres gwarancji: 3 lat(a)
| Marketing Description | |
| MSI PRO MP275PG E14 to monitor stacjonarny z 27-calowym wyświetlaczem Full HD, który zapewnia żywe obrazy w natywnej rozdzielczości 1920 x 1080. Technologia TFT gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów, obsługując 16,7 miliona kolorów, a powłoka antyodblaskowa i jasność 300 cd/m² poprawiają widoczność w różnych warunkach oświetleniowych. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji wynoszącemu 1 ms monitor ten jest idealny zarówno dla graczy, jak i profesjonalistów, zapewniając płynne działanie podczas szybkich czynności. Jego ergonomiczna konstrukcja obejmuje regulację wysokości, pochylenie, obrót i obracanie w pionie, umożliwiając dostosowanie do optymalnego komfortu oglądania. Technologia MSI EyesErgo zapewnia zdrowsze wrażenia wizualne, a funkcja podłączania mini komputera PC zapewnia dodatkową wszechstronność w organizacji miejsca pracy. Wyposażony w technologię AMD FreeSync, monitor pomaga wyeliminować rozrywanie obrazu i zapewnia płynną rozgrywkę. MSI PRO MP275PG E14 zapewnia równowagę między wydajnością a komfortem dla różnych użytkowników. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2339218 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 144 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.3114 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliona kolorów (8-bit, 6-bit + FRC) |
| Paleta Kolorów | 83% Adobe RGB (CIE 1976), 87% DCI-P3 (CIE 1976), 116% sRGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT), 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 144 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 52.85 - 158.54 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | MSI Power Link, Navi Key, gniazdo akcesorium, współczynnik ekranu do ciała 92%, do podłączenia do Mini PC, konstrukcja cienkiej oprawy, technologia MSI EyesErgo, technologia Eye-Q Check |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.17 cm x 22.693 cm x 53.971 cm - z podstawką |
| Waga | 6.11 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI VGA Wejście audio (mały jack) Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie, pokrętło, pivot (obrót), wysokość |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 90 |
| Kąt rotacji | -90/+90 |
| Regulacja wysokości | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania, 4 x śruba montażowa, 4 x śruba płyty VESA, Adapter płyty VESA |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI |
| Zgodność z normami | DisplayPort 1.2a, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution), TUV Rheinland Flicker Free Certification |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON) | 21 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 29 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 42 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | MSI Display Kit |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.17 cm - głębokość: 22.693 cm - wysokość: 53.971 cm - waga: 6.11 kg Bez podstawki - szerokość: 61.17 cm - głębokość: 5.161 cm - wysokość: 35.553 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 83.1 cm |
| Głębokość transportowa | 13.1 cm |
| Wysokość transportowa | 44.1 cm |
| Waga transportowa | 8.54 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PRO MP275PG E14 |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







