2967 zł
Cena netto: 2 412,20 zł
Cena netto: 2 412,20 zł
SKU: 9H.Y01LA.TBE
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: BenQ
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt BENQ PV3200U 31.5 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 80 cm (31.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 11,5 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.0
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
| Marketing Description | |
| Monitor BenQ PV3200U został zaprojektowany z myślą o osobach wymagających wysokiej jakości obrazu i wydajności. Wyposażony w 32-calowy wyświetlacz o natywnej rozdzielczości 3840 x 2160, monitor ten zapewnia klarowność i szczegółowość odpowiednią do projektowania graficznego, edycji wideo i innych zastosowań wymagających precyzji. Dzięki obsłudze szerokiej gamy kolorów 100% Rec 709 i 95% P3 kolory są wyświetlane z dużą dokładnością, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych środowisk pracy. Dodatkowo funkcje takie jak Picture-in-Picture, Auto Power Off i ErgoDesign zapewniają elastyczność i ergonomię, zwiększając produktywność. Wyświetlacz jest również wyposażony w wiele opcji łączności, w tym HDMI i USB-C, co ułatwia integrację z różnymi urządzeniami. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Wbudowane urządzenia | Głośnik |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Paleta Kolorów | 100% Rec 709, 100% sRGB, 95% P3 |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Temperatura koloru | 9300K, 5000K, 6500K |
| Języki OSD | Czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), ukraiński, angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, grecki, arabski, bułgarski, rumuński, japoński, koreański, węgierski |
| Charakterystyka | iKey, obraz po obrazie, ErgoDesign, blokada OSD, M-book Mode, Auto Power Off, Obraz w obrazie, technologia AQCOLOR, CalMAN Verified, klawisze funkcyjne, ICCsync, Kensington Security Slot, 5-kierunkowy kontroler, iDevice Color Sync, Studio Mode |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 71.45 cm x 21.046 cm x 59.522 cm - z podstawą (orientacja pozioma, najwyższa pozycja) |
| Audio | |
| Typ | Głośnik z subwooferem - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | 3 x HDMI 2 x USB-A 2 x USB-C Złącze słuchawkowe |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 30 |
| Kąt rotacji | 90 |
| Regulacja wysokości | 115 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Plastik PCR 85% |
| Akcesoria w zestawie | Uchwyt na kabel, kabel zasilania, kabel USB-C, hotkey puck G3 |
| Zgodność z normami | WHQL, KCC, WEEE, VCCI Class B, China RoHS, SVHC, EMC 2014/30/EU, LVD 2014/35/EU, JIS C 0950, Directive 2009/125/EU, EU RoHS, EC DOC, 2011/65/EU, Turkey RoHS, UKCA, FCC SDOC, FCC Part 15 Subpart B, EU REACH, 2015/863, India RoHS, Vietnam RoHS, Taiwan RoHS, Japan RoHS, Ukraine RoHS, Bangladesh RoHS |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 49 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 55 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 55.3 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Palette Master Ultimate, Display Pilot 2, Display ColorTalk, Display QuicKit |
| Wymagany system operacyjny | Apple MacOS, Windows |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawą (orientacja pozioma, najwyższa pozycja) - szerokość: 71.45 cm - głębokość: 21.046 cm - wysokość: 59.522 cm Z podstawą (orientacja pozioma, najniższa pozycja) - szerokość: 71.45 cm - głębokość: 21.046 cm - wysokość: 48.022 cm Z uchwytem (orientacja portretowa, najwyższa pozycja) - szerokość: 35.725 cm - głębokość: 21.046 cm - wysokość: 73.95 cm Z podpórką (orientacja pionowa, najniższa pozycja) - szerokość: 35.725 cm - głębokość: 21.046 cm - wysokość: 72.55 cm |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 9H.Y01LA.TBE |
| Dane producenta | Adres: BenQ Corporation 16 Jihu Road, Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://www.benq.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: BenQ Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce ul. Postępu 21D 02-676 Warszawa Polska Telefon: +48 22 390 76 00 E-mail: Formularzkontaktowy Strona internetowa: https://www.benq.eu/pl-pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.benq.eu/pl-pl/support/contact-us.html |







