Cena netto: 756,10 zł
SKU: Q27P4U
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: AOC
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Rozdzielczość QHD
Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów.
120Hz Częstotliwość Odświeżania
Skorzystaj z dwukrotnie wyższej częstotliwości odświeżania w porównaniu do innych monitorów i pożegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu. Dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz każda klatka jest wyświetlana ostro i płynnie, dzięki czemu możesz precyzyjnie wymierzyć serię w każdej strzelance i rozkoszować się płynnym ruchem podczas szybkich wyścigów.
Podstawa z regulacją wysokości
Dbamy o Twoje dobre samopoczucie. Dlatego ten monitor oferuje opcje pozwalające na regulację wysokości, które pozwolą uzyskać idealną postawę podczas pracy, grania lub oglądania filmów. Dopasowanie monitora AOC do swoich potrzeb nie tylko pomaga ograniczyć zmęczenie i zachować zdrowie. W ostatecznym rozrachunku pozwala to również użytkownikowi wraz z zespołem osiągać lepsze wyniki, niezależnie od charakteru pracy.
Filtr światła niebieskiego
AOC stworzyło innowacyjne rozwiązanie chroniące przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego z ekranów komputerów. Technologia Anti-Blue Light firmy AOC jest przełomowa, ponieważ zmniejsza intensywność i siłę światła niebieskiego z ekranów, jednocześnie zachowując prawdziwe kolory i klarowność obrazu.
Wysuwany hub USB
Łatwe podłączanie dzięki wysuwanemu hubowi USB 3.2, wyposażonemu w cztery porty (w tym USB-C) do szybkiego przesyłania danych i ładowania urządzeń. Smukła, wysuwana konstrukcja utrzymuje miejsce pracy w czystości i porządku.
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 15 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1440 px Wide Quad HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): C EPEAT Gold, TCO CE
- Okres gwarancji: 5 lat(a)
Popraw swoje przepływy pracy dzięki 27-calowemu monitorowi Q27P4U z rozdzielczością QHD
Monitor Q27P4U posiada 27-calowy ekran QHD z częstotliwością odświeżania 120 Hz i sprzętową funkcją Anti-Blue Light, która zapewnia żywe obrazy przyjazne dla oczu. Wysuwany koncentrator USB oraz elegancka konstrukcja sprawiają, że monitor jest idealny do zwiększenia produktywności i utrzymania porządku na stanowisku.
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii | Klasa C |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2331 mm |
| Pikseli na cal | 108.79 |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 230 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Charakterystyka | Technologia Flicker Free, bezrtęciowy, technologia Anti-Blue Light, wąska faseta z 4 stron |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.6 cm x 23.29 cm x 54.87 cm - z podstawką |
| Waga | 5.96 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.2 3 x USB 3.2 Gen 1 Wejście audio Słuchawki USB-C (zasilanie do 15 W) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+30 |
| Kąt obrotu | 350 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie |
| Akcesoria w zestawie | Odpinany stojak biurkowy |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m |
| Zgodność z normami | TUV GS, CB, FCC, RoHS, WEEE, REACH, PCF, EAC, TUV-Ergo, ECMA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 13 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 27 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Bez podstawki - szerokość: 61.6 cm - głębokość: 5.17 cm - wysokość: 36.15 cm - waga: 4.22 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 73 cm |
| Głębokość transportowa | 13.9 cm |
| Wysokość transportowa | 48 cm |
| Waga transportowa | 8.59 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | Q27P4U |
| Dane producenta | Adres: AOC International 4F-1, No. 388, Sec. 1, Neihu Rd. Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://aoc.com/ E-mail: info@aoc.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: AOC Sp. z o.o. ul. Karpicka 7 i 9 60-111 Poznań Polska NIP: 7792457485 REGON: 366521310 KRS: 0001049118 Strona internetowa: https://aoc.com/pl/ E-mail: service.eu@aoc.com |
| Pomoc techniczna | https://aoc.com/pl/contact |







