Cena netto: 1 160,16 zł
SKU: CU34E4CV
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: AOC
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Rozdzielczość Dual Wide QHD (WQHD)
Dzięki rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli Wide Quad HD (WQHD) zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 21:9 są idealne do oglądania filmów w dużym formacie lub grania w najnowsze gry, ale sprawdzają się także podczas pracy. 8-bitowe kolory zapewniają szeroką paletę barw, która sprawia, że obrazy są jaskrawe i naturalne.
120Hz Częstotliwość Odświeżania
Skorzystaj z dwukrotnie wyższej częstotliwości odświeżania w porównaniu do innych monitorów i pożegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu. Dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz każda klatka jest wyświetlana ostro i płynnie, dzięki czemu możesz precyzyjnie wymierzyć serię w każdej strzelance i rozkoszować się płynnym ruchem podczas szybkich wyścigów.
Podstawa z regulacją wysokości
Dbamy o Twoje dobre samopoczucie. Dlatego ten monitor oferuje opcje pozwalające na regulację wysokości, które pozwolą uzyskać idealną postawę podczas pracy, grania lub oglądania filmów. Dopasowanie monitora AOC do swoich potrzeb nie tylko pomaga ograniczyć zmęczenie i zachować zdrowie. W ostatecznym rozrachunku pozwala to również użytkownikowi wraz z zespołem osiągać lepsze wyniki, niezależnie od charakteru pracy.
Filtr światła niebieskiego
AOC stworzyło innowacyjne rozwiązanie chroniące przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego z ekranów komputerów. Technologia Anti-Blue Light firmy AOC jest przełomowa, ponieważ zmniejsza intensywność i siłę światła niebieskiego z ekranów, jednocześnie zachowując prawdziwe kolory i klarowność obrazu.
90W PD / Stacja dokująca
Uporządkuj swoje stanowisko pracy dzięki funkcji USB-C Power Delivery 90 W i stacji dokującej. Ładuj laptopa, przesyłaj dane i podłączaj urządzenia peryferyjne za pomocą jednego kabla, zapewniając czyste, wydajne środowisko pracy sprzyjające produktywności.
KVM
Współdziel jedną klawiaturę, mysz i monitor między wieloma komputerami dzięki przełącznikowi KVM.
Ciesz się ulepszonym obrazem dzięki HDR10
Technologia HDR10 przenosi jakość obrazu na nowy poziom, doskonale poprawiając synchronizację między urządzeniem a monitorem. Ciesz się żywym, realistycznym obrazem o zwiększonej głębi, czystości i dokładności kolorów — idealnym do tworzenia wciągającego i niezachwianego doświadczenia z oglądania. Niezależnie od tego, czy pracujesz, oglądasz filmy, czy po prostu cieszysz się treściami w wysokiej rozdzielczości, HDR10 sprawia, że każda chwila staje się wyraźniejsza i bardziej wciągająca.
Kluczowe wyróźniki
- 86,4 cm (34") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 18 cm Wbudowane głośniki
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu B, USB Type-C HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 3440 x 1440 px UltraWide Quad HD Typ ekranu: VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E EPEAT Gold, EPEAT Climate +, TCO CE
- Okres gwarancji: 5 lat(a)
Zwiększ produktywność dzięki 34-calowemu monitorowi CU34E4CV WQHD Ultrawide
Monitor CU34E4CV oferuje 34-calowy ekran WQHD z częstotliwością odświeżania 120 Hz, HDR10 oraz sprzętową ochroną przed światłem niebieskim, aby zapewniać wyraźne wyświetlanie i komfort podczas oglądania. Jest wyposażony w funkcję Smart KVM i stację dokującą 90 W PD. Jego konstrukcja jest elegancka i profesjonalna, dzięki czemu staje się idealnym narzędziem do zwiększenia produktywności w trakcie pracy wielozadaniowej.
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2405194 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 34" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1500R) |
| Wbudowane urządzenia | Adapter sieciowy Gigabit Ethernet, koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Zasilanie USB | 90 wat |
| Typ panela | VA |
| Współczynnik kształtu | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna | UWQHD 3440 x 1440 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.23175 mm |
| Pikseli na cal | 109.68 |
| Współczynnik kontrastu | 3500:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 mln kolorów (8-bit) |
| Paleta Kolorów | 120.6% sRGB (CIE 1931) |
| Czas reakcji | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 190 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Charakterystyka | MultiView, technologia Flicker Free, PBP, technologia Anti-Blue Light, tryb Eye comfort, 3-stronna bez ramek, obsługa PIP, Przyciemnianie Globalne, SmartKVM |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 80.8 cm x 25.22 cm x 58.16 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 9.92 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 5 wat |
| KVM | |
| Interfejs klawiatura / mysz | USB |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) DisplayPort 1.4 USB-C (DisplayPort Alt Mode, dane, zasilanie do 90 W) Upstream USB-B Sieć (RJ-45) 3 x USB 3.2 Gen 1 (typ A) USB 3.2 Gen 1 (szybkie ładowanie) Złącze słuchawkowe (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+23 |
| Kąt obrotu | 360 |
| Regulacja wysokości | 180 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), opakowanie w 100% przeznaczone do recyklingu, teksturowane wykończenie |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel z USB-C na USB-C - 1.5 m |
| Zgodność z normami | TUV GS, CB, TUV Ergo, FCC, RoHS, WEEE, REACH, PCF, EAC, bez BFR, PVC-free, bez Rtęci |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 46 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 31.7 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 80.8 cm - głębokość: 25.22 cm - wysokość: 58.16 cm - waga: 9.92 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 80.8 cm - głębokość: 25.22 cm - wysokość: 40.16 cm - waga: 9.92 kg Bez podstawki - szerokość: 80.8 cm - głębokość: 10.15 cm - wysokość: 36.54 cm - waga: 7.16 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 93 cm |
| Głębokość transportowa | 18.8 cm |
| Wysokość transportowa | 52.5 cm |
| Waga transportowa | 13.64 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CU34E4CV |
| Dane producenta | Adres: AOC International 4F-1, No. 388, Sec. 1, Neihu Rd. Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://aoc.com/ E-mail: info@aoc.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: AOC Sp. z o.o. ul. Karpicka 7 i 9 60-111 Poznań Polska NIP: 7792457485 REGON: 366521310 KRS: 0001049118 Strona internetowa: https://aoc.com/pl/ E-mail: service.eu@aoc.com |
| Pomoc techniczna | https://aoc.com/pl/contact |







