3347 zł
Cena netto: 2 721,14 zł
Cena netto: 2 721,14 zł
SKU: 90LM0B70-B01171
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS ROG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 86,4 cm (34") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 11 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 175 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 3440 x 1440 px UltraWide Quad HD Typ ekranu: OLED
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| Monitor ASUS ROG Strix XG34WCDG jest wyposażony w technologię Quantum Dot OLED, zapewniającą obraz o natywnej rozdzielczości 3440 x 1440. Dzięki jasności obrazu wynoszącej 1000 cd/m² i współczynnikowi kontrastu 1500000:1 kolory ożywają na zakrzywionym ekranie 21:9, który poprawia wrażenia z gry. Czas reakcji wynoszący 0,03 ms zapewnia płynną rozgrywkę, a obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania dzięki kompatybilności z VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro i NVIDIA G-SYNC zapewnia obraz bez rozrywania. Ten monitor, zaprojektowany z myślą o graczach, jest wyposażony w technologie ASUS GamePlus i GameVisual, a także technologię Flicker-Free i ASUS Extreme Low Motion Blur, które redukują rozmycie ruchu i migotanie. Konfigurowalne ustawienia, takie jak Dynamic Crosshair i technologia Shadow Boost, zapewniają widoczność w każdym środowisku gry. Dodatkowo regulacja wysokości, pochylenia i obrotu zapewnia ergonomiczną wszechstronność, a wbudowany czujnik zbliżeniowy zwiększa użyteczność. Monitor jest wyposażony w opcje łączności, w tym HDMI, DisplayPort i USB-C, zapewniające kompatybilność z różnymi urządzeniami. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2339195 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1800R) |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible, VESA Adaptive-Sync |
| Wbudowane urządzenia | Czujnik zbliżeniowy |
| Zasilanie USB | 15 wat |
| Współczynnik kształtu | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna | UWQHD 3440 x 1440 przy 175 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.232 mm |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Obsługa kolorów | 1,0737 miliarda kolorów (10-bit) |
| Paleta Kolorów | 99.3% DCI-P3 |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 175 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 24 - 280 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Charakterystyka | Dokładność odwzorowania kolorów Delta E≤2, technologia Flicker Free, OLED Care Pro, ASUS GamePlus, ASUS GameVisual Technology, Variable refresh rate (VRR), Technologia Adaptive-Sync, ASUS Extreme Low Motion Blur technology, Display Widget, GameFast Input Technology, technologia Shadow Boost, sterowanie proporcjami ekranu, AI Visual, Dynamic Crosshair, Dynamic Shadow Boost technology, gniazdo trójnogu, ASUS Aura Sync technology, ROG Gaming AI, radiator niestandardowy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 81.2 cm x 19.9 cm x 54.5 cm - z podstawką |
| Waga | 8.3 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort Słuchawki (mały jack) USB-C (DisplayPort Tryb Alternatywny, zasilanie do 15 W) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie, pokrętło, wysokość |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 50 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Sakwa ROG, naklejka ROG, kabel zasilania, Zestaw do montażu na ścianie ROG, ściereczka z mikrofibry |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel z USB-B na USB-A |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification, FSC Mix, DisplayPort 1.4 |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 32 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 50 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 36 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | ASUS DisplayWidget Center |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 81.2 cm - głębokość: 19.9 cm - wysokość: 54.5 cm - waga: 8.3 kg Bez podstawki - szerokość: 81.2 cm - głębokość: 10.8 cm - wysokość: 38 cm - waga: 6.2 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 93 cm |
| Głębokość transportowa | 22.4 cm |
| Wysokość transportowa | 51.5 cm |
| Waga transportowa | 11.7 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - gwarancja na wypalenie ekranu - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM0B70-B01171 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







