504 zł
Cena netto: 409,76 zł
Cena netto: 409,76 zł
SKU: 90LM0C60-B01171
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS TUF dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 60,5 cm (23.8") Czarny
- Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 200 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: Fast IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
| Marketing Description | |
| ASUS TUF Gaming VG249Q5A to 24-calowy monitor stacjonarny zaprojektowany z myślą o poprawie wrażeń z gier. Wyposażony jest w rozdzielczość Full HD 1920 x 1080, zapewniającą ostry i żywy obraz dzięki zastosowaniu różnych zaawansowanych technologii. Monitor wykorzystuje technologię Fast IPS, zapewniającą szybki czas reakcji do 0,3 ms, co przekłada się na płynną rozgrywkę. Powłoka przeciwodblaskowa i kąty widzenia 178 stopni maksymalizują klarowność obrazu z wielu pozycji, a poziom jasności 300 cd/m2 zapewnia widoczność w różnych warunkach oświetleniowych. Wyposażony w różne funkcje gamingowe, w tym ASUS GamePlus i GameVisual Technology, monitor VG249Q5A pozwala graczom dostosować ustawienia do różnych rodzajów gier. Dzięki obsłudze technologii NVIDIA G-SYNC i AMD FreeSync Premium monitor ten redukuje rozrywanie obrazu i zacinanie się, zapewniając płynne wrażenia. Dodatkowe funkcje, takie jak Dynamic Crosshair i Shadow Boost, jeszcze bardziej poprawiają wrażenia z gry. Ponadto monitor posiada certyfikaty TUV Rheinland potwierdzające niską emisję światła niebieskiego i brak migotania, co zapewnia komfortowe wrażenia wizualne podczas długich sesji grania. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2366371 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Wielkość celownika | 23.8" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-SYNC, VESA Adaptive-Sync |
| Typ panela | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 200 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2745 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB |
| Czas reakcji | 1 ms (szary-do-szarego), 0,3 ms (min. szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 200 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 240 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | 3-stronny bez faset, technologia Flicker Free, Trace Free Technology, ASUS GameVisual Technology, HDCP, Wybór Temperatury Barwowej, ASUS GamePlus, ASUS Extreme Low Motion Blur Sync, ASUS Extreme Low Motion Blur technology, Variable refresh rate (VRR), GameFast Input Technology, technologia Shadow Boost, Display Widget, technologia Low Blue Light, ASUS Power Sync, AI Visual, Dynamic Crosshair |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 54.1 cm x 17.4 cm x 39.4 cm - z podstawką |
| Waga | 3.4 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort 1.2 2 x HDMI Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+23 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania |
| Zgodność z normami | FSC Mix, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light Certification |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 18 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 30 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 15 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 54.1 cm - głębokość: 17.4 cm - wysokość: 39.4 cm - waga: 3.4 kg Bez podstawki - szerokość: 54.1 cm - głębokość: 5.8 cm - wysokość: 32.3 cm - waga: 2.8 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 60 cm |
| Głębokość transportowa | 16.8 cm |
| Wysokość transportowa | 40.5 cm |
| Waga transportowa | 4.9 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM0C60-B01171 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







