2416 zł
Cena netto: 1 964,23 zł
Cena netto: 1 964,23 zł
SKU: 90LM0AYH-B01O71
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ASUS ZenScreen Smart dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 80 cm (31.5") Szary, Biały
- Opcja regulacji wysokości 10 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F ENERGY STAR, Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| ASUS ZenScreen Smart MS32UC to wszechstronny 32-calowy monitor stacjonarny zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności i zapewnieniu wysokiej jakości obrazu. Dzięki natywnej rozdzielczości 3840 x 2160 i dynamicznemu współczynnikowi kontrastu 100000000:1 monitor ten zapewnia obraz 4K o żywych kolorach, obsługujący 1,0737 miliarda kolorów (10 bitów). Technologia IPS zapewnia szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni zarówno w poziomie, jak i w pionie, dzięki czemu monitor nadaje się do wspólnych przestrzeni roboczych. Wyposażony w takie funkcje, jak technologia Flicker-Free, technologia Low Blue Light i certyfikat HDR Capable, ZenScreen Smart stawia na pierwszym miejscu komfort użytkownika, zapewniając jednocześnie ostry i wyraźny obraz. Dzięki interfejsowi USB-C zapewniającemu zasilanie do 90 W i wielu opcjom połączeń, w tym HDMI i DisplayPort, monitor można zintegrować z różnymi urządzeniami, dzięki czemu nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Korzystaj z funkcji bezprzewodowej projekcji i regulacji monitora, w tym wysokości i pochylenia, aby dostosować obraz do własnych potrzeb. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2241886 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Wielkość celownika | 31.5" |
| Wbudowane urządzenia | Wi-Fi, Hub USB 2.0 |
| Zasilanie USB | 90 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.182 mm |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR | HDR10+ |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów | 1,0737 miliarda kolorów (10-bit) |
| Paleta Kolorów | 98% DCI-P3 |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 40 - 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 133.2 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | HDCP, technologia Flicker Free, tryb dostosowywania koloru, Wybór Temperatury Barwowej, jasność HLG, technologia Low Blue Light, 3-stronny bez faset, technologia Multi-Platform Streamer Plus, sterowanie odwrotne HDMI |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 71.4 cm x 17.7 cm x 57.9 cm - z podstawką |
| Waga | 8.6 kg |
| Wbudowana Kamerka Internetowa | |
| Cechy | Kontorla głosu, tryb wielu widoków |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI DisplayPort Słuchawki (mały jack) USB-C/DisplayPort Alt Mode (moc do 90 W) 2 x USB 2.0 (typ A) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/20 |
| Regulacja wysokości | 100 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Projekcja bezprzewodowa |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania |
| Dołączone przewody | 1 x kabel USB-C |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 32 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 47 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 32 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Android 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 71.4 cm - głębokość: 17.7 cm - wysokość: 57.9 cm - waga: 8.6 kg Bez podstawki - szerokość: 71.4 cm - głębokość: 5 cm - wysokość: 44.9 cm - waga: 6.92 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 80.9 cm |
| Głębokość transportowa | 52 cm |
| Wysokość transportowa | 14.2 cm |
| Waga transportowa | 11.5 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20 - 80% |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM0AYH-B01O71 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







