4341 zł
Cena netto: 3 529,27 zł
Cena netto: 3 529,27 zł
SKU: MPG 491CQPX QD-OLED
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt MSI MPG 491CQPX dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 124,5 cm (49") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 10 cm
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu-A, USB Typu B HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4a
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 5120 x 1440 px Dual QHD
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
- Okres gwarancji: 3 lat(a)
| Marketing Description | |
| Ciesz się wciągającą rozgrywką i wydajnością dzięki monitorowi MSI MPG 491CQPX QD-OLED. Wyposażony w 49-calowy ekran o natywnej rozdzielczości 5120 x 1440, ten wyświetlacz zapewnia oszałamiającą jakość obrazu i żywe kolory dzięki technologii Quantum Dot OLED. Monitor charakteryzuje się jasnością obrazu wynoszącą 1000 cd/m² i współczynnikiem kontrastu 1500000:1, co zapewnia klarowność i głębię każdej sceny. Technologia Adaptive-Sync poprawia płynność rozgrywki dzięki maksymalnej częstotliwości V-Sync wynoszącej 240 Hz i szybkiemu czasowi reakcji wynoszącemu 0,03 ms, minimalizując rozmycie ruchu i zapewniając płynny obraz. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2116106 |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 49" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1800R) |
| Technologia Adaptive-Sync | VESA Adaptive-Sync |
| Wbudowane urządzenia | Hub USB 2.0 |
| Współczynnik kształtu | 32:9 |
| Rozdzielczość natywna | Dual Quad HD 5120 x 1440 przy 240 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.233 mm |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Obsługa kolorów | 1,0737 miliarda kolorów (10-bit) |
| Paleta Kolorów | 99% DCI-P3, 146% sRGB, 98% Adobe RGB |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 240 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 390 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleks |
| Technologia podświetlenia | Quantum Dot technology |
| Charakterystyka | Technologia Adaptive-Sync, kalibracja Delta E<2, 3-stronny bez faset, HDR 400 True Black, VESA DisplayHDR, Variable refresh rate (VRR), Smart Cross Hair, Optix Scope, tryb konsolowy, Technologia Premium Less Blue Light, radiator niestandardowy, KVM, VESA Certified ClearMR 13000, OLED Care 2.0, Folia grafenowa, Auto low latency mode (ALLM), wykrywanie granic, wykrywanie paska narzędzi, wykrywanie wielu logo, AI Vision |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 119.5 cm x 32.8 cm x 41 cm - z podstawką |
| Waga | 10.6 kg |
| Wejście | |
| Typ | Joystik 5-kierunkowy |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort 1.4a 2 x HDMI (z Consumer Electronics Control (CEC)) USB-C (Tryb Alternatywny DisplayPort, zasilanie do 90 W) USB 2.0 — upstream (tylko aktualizacja oprogramowania układowego) 2 x USB 2.0 (typ A) Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Regulacja wysokości | 100 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Wkręty, kabel zasilania |
| Zgodność z normami | CEC, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 45 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 50 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 320 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | MSI Gaming Intelligence App |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 119.5 cm - głębokość: 32.8 cm - wysokość: 41 cm - waga: 10.6 kg Bez podstawki - szerokość: 119.5 cm - głębokość: 19 cm - wysokość: 37.2 cm - waga: 10.6 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 133.3 cm |
| Głębokość transportowa | 28.6 cm |
| Wysokość transportowa | 49.3 cm |
| Waga transportowa | 16.4 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - gwarancja na wypalenie ekranu - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MPG 491CQPX QD-OLED |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







