2412 zł
Cena netto: 1 960,98 zł
Cena netto: 1 960,98 zł
SKU: 9H.LN2LB.QBE
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: BenQ
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt BENQ EX271U 27 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny, Biały
- Opcja regulacji wysokości 10 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 165 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
| Marketing Description | |
| BenQ Mobiuz EX271U to 27-calowy monitor stacjonarny, który zapewnia doskonałą jakość obrazu dzięki natywnej rozdzielczości 3840 x 2160 i obsłudze HDR10. Dzięki technologiom takim jak AMD FreeSync Premium i częstotliwości V-Sync wynoszącej 165 Hz monitor ten zapewnia płynną rozgrywkę. Charakteryzuje się jasnością 400 cd/m2 i współczynnikiem kontrastu 1200:1, co zapewnia wyraziste kolory i czerń, gwarantując imponujące wrażenia wizualne. Zaprojektowany z myślą o wszechstronności, model EX271U oferuje kompleksową regulację wysokości, pochylenia, obrotu i obracania w pionie, umożliwiając ergonomiczną konfigurację. Monitor jest wyposażony we wbudowany przełącznik KVM i hub USB 3.2 Gen 1/USB-C, zapewniający opcje łączności. Dzięki technologii Flicker-Free i funkcji Low Blue Light zmniejsza zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania, co czyni go idealnym wyborem zarówno dla graczy, jak i profesjonalistów. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2097195 |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium |
| Wbudowane urządzenia | Przełącznik KVM, koncentrator USB 3.2 Gen 1/USB-C |
| Zasilanie USB | 65 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K 3840 x 2160 przy 165 Hz |
| Pikseli na cal | 163 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 95% DCI-P3 |
| Czas reakcji | 1 ms (szary-do-szarego) |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Języki OSD | Wegierski, czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, arabski, rumuński, japoński, koreański |
| Charakterystyka | Technologia Advanced Motion Accelerator (AMA), tryb gry, Cinema Mode, CustomColor Mode, technologia Flicker Free, Motion Blur Reduction, Sprawozdanie z kalibracji fabrycznej, Auto Power Off, Color Weakness Mode, Wybór Temperatury Barwowej, Color Vibrance, sRGB Mode, Kontrast Adaptacyjny, technologia Low Blue Light, HDRi, Light Tuner, FreeSync Premium Technology, obsługa formatu wideo, HDRi do filmów, obsługa konsoli do gier, Brightness Intelligence Plus Gen 2 Technology, PixSoul Engine |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.38 cm x 27.682 cm x 54.537 cm - z podstawą (orientacja pozioma, najwyższa pozycja) |
| Waga | 7 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI (ARC) 2 x HDMI USB-C z Power Delivery (Tryb Alternatywny DisplayPort, dane, zasilanie do 65 W) USB-C 3,2 Generacji 1 upstream (tylko dane) USB-C 3.2 downstream z Ładowaniem (zasilanie do 7,5 W) 3 x USB 3.2 Gen 1 w dół z zasilaniem (zasilanie do 4,5 W) DisplayPort 1.4 Złącze słuchawkowe (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+15 |
| Kąt obrotu | 30 |
| Kąt rotacji | 90 |
| Regulacja wysokości | 100 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Ekologiczny |
| Akcesoria w zestawie | Pilot |
| Zgodność z normami | HDCP 2.3, ograniczenie niebieskiego światła TUV |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 48 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 52.8 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 32 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 180 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | BenQ Color Shuttle, Display QuicKit |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawą (orientacja pozioma, najwyższa pozycja) - szerokość: 61.38 cm - głębokość: 27.682 cm - wysokość: 54.537 cm - waga: 7 kg Z podstawą (orientacja pozioma, najniższa pozycja) - szerokość: 61.38 cm - głębokość: 27.682 cm - wysokość: 44.537 cm - waga: 7 kg Bez podstawki - szerokość: 61.38 cm - głębokość: 9.2 cm - wysokość: 37.49 cm - waga: 5 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 9H.LN2LB.QBE |
| Dane producenta | Adres: BenQ Corporation 16 Jihu Road, Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://www.benq.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: BenQ Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce ul. Postępu 21D 02-676 Warszawa Polska Telefon: +48 22 390 76 00 E-mail: Formularzkontaktowy Strona internetowa: https://www.benq.eu/pl-pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.benq.eu/pl-pl/support/contact-us.html |







