646 zł
Cena netto: 525,20 zł
Cena netto: 525,20 zł
SKU: 90LM04J1-B01371
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS VA279QG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 1.4 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Czas reakcji (MPRT): 1 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): D ENERGY STAR, EPEAT Silver, Forest Stewardship Council (FSC) Mix, TCO
| Marketing Description | |
| ASUS VA279QG to 27-calowy monitor do komputerów stacjonarnych zaprojektowany z myślą o poprawie wrażeń wizualnych dzięki dokładności kolorów i szczegółowości. Wyposażony w rozdzielczość Full HD 1920 x 1080 i szeroką gamę kolorów obsługującą 16,7 miliona kolorów, monitor ten zapewnia grafikę do gier, pracy lub rozrywki. Dzięki dynamicznemu współczynnikowi kontrastu 100000000:1 i jasności 300 cd/m2, obrazy są renderowane z głębią i wyrazistością. Powłoka antyodblaskowa i technologia IPS zapewniają szeroki kąt widzenia wynoszący 178 stopni, umożliwiając wygodne oglądanie z różnych pozycji. Wyposażony w szybki czas reakcji 1 ms, ASUS VA279QG idealnie nadaje się do szybkich gier, minimalizując rozmycie ruchu. Obsługuje wiele interfejsów, w tym HDMI, DisplayPort i VGA, dzięki czemu jest wszechstronny i łatwy do podłączenia do różnych urządzeń. Dodatkowe funkcje gamingowe, takie jak ASUS GamePlus i technologia Trace Free, zapewniają, że monitor ten zaspokaja potrzeby graczy, zapewniając jednocześnie użyteczność dzięki funkcjom takim jak ASUS QuickFit Virtual Scale dla zwiększenia produktywności. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2182178 |
| Klasa energii | Klasa C |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.311 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 140 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | HDCP, Trace Free Technology, ASUS Splendid Video Preset Mode, ASUS QuickFit Virtual Scale, ASUS GamePlus, Display Widget |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.34 cm x 19.42 cm x 44.71 cm - z podstawką |
| Waga | 3.77 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | VGA HDMI DisplayPort |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+23 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON) | 19.9 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 14 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 15 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.34 cm - głębokość: 19.42 cm - wysokość: 44.71 cm - waga: 3.77 kg Bez podstawki - szerokość: 61.34 cm - głębokość: 4.98 cm - wysokość: 36.21 cm - waga: 3.4 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 69 cm |
| Głębokość transportowa | 14.6 cm |
| Wysokość transportowa | 45.2 cm |
| Waga transportowa | 6.37 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Displays 9 |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM04J1-B01371 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







