916 zł
Cena netto: 744,72 zł
Cena netto: 744,72 zł
SKU: 27US550-W.AEU
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: 3M
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt LG 27US550-W 27 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2109325 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.1554 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów (10-bit, 8-bit + FRC) |
| Paleta Kolorów | 90% DCI-P3 (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleks |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Flicker Safe, Reader Mode, technologia Smart Energy Saving, Black Stabilizer, DAS Mode (Dynamic Action Sync), Color Weakness Mode, Super Resolution+, HDR Effect, 3-side virtually borderless design |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.35 cm x 25.32 cm x 53.92 cm - z podstawką |
| Waga | 6.8 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI |
| Zgodność z normami | KC, UL/cUL |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 26 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 34 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 40 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Dual Controller Software, Przełącznik LG |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.35 cm - głębokość: 25.32 cm - wysokość: 53.92 cm - waga: 6.8 kg Bez podstawki - szerokość: 61.35 cm - głębokość: 4.54 cm - wysokość: 36.35 cm - waga: 4.2 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 69.4 cm |
| Głębokość transportowa | 21.7 cm |
| Wysokość transportowa | 45.1 cm |
| Waga transportowa | 10.6 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 27US550-W.AEU |
| Dane producenta | 3M Center St. Paul, MN 55144 USA https://www.3m.com/3M/en_US/plant-locations-us/ +1 888-364-3577 |
| Podmiot odpowiedzialny | 3M Poland Sp. z o.o. Kajetany al. Katowicka 117 05-830 Nadarzyn 527-02-04-212 +48 22 739 60 00 |
| Pomoc techniczna | https://www.3mpolska.pl/3M/pl_PL/firma-pl/centrum-pomocy-pl/ |







