3634 zł
Cena netto: 2 954,47 zł
Cena netto: 2 954,47 zł
SKU: MPG 341CQPX QD-OLED
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt MSI MPG 341CQPX dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 86,4 cm (34") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 10 cm
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu-A, USB Typu B, USB Type-C HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4a
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 3440 x 1440 px UltraWide Quad HD Typ ekranu: OLED
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
- Okres gwarancji: 3 lat(a)
| Marketing Description | |
| Monitor MSI MPG 341CQPX QD-OLED został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych twórcach i graczach. Ten 34,18-calowy zakrzywiony monitor oferuje nie tylko szeroki, wciągający obszar wyświetlania, ale także wysoką rozdzielczość 3440 x 1440, dzięki czemu każdy szczegół jest precyzyjny i wyraźny. Dzięki technologii Quantum Dot i obsłudze HDR 400 True Black zapewnia odwzorowanie kolorów obejmujące 139,1% sRGB, 97,8% Adobe RGB i 99,3% DCI-P3, gwarantując żywe i dokładne kolory w szerokim spektrum. Ultraszybki czas reakcji 0,03 ms i częstotliwość odświeżania 240 Hz eliminują rozmycie ruchu i rozrywanie obrazu, zapewniając płynną i wciągającą rozgrywkę. Ergonomiczna konstrukcja umożliwia łatwą regulację, w tym wysokość, obrót i pochylenie, zapewniając komfort podczas długotrwałego użytkowania. Ponadto monitor oferuje zaawansowane opcje łączności, w tym 2xHDMI, DisplayPort i USB-C, a także wbudowany hub USB i przełącznik KVM, dzięki czemu jest wszechstronnym dodatkiem do każdej konfiguracji. Dzięki technologii Less Blue Light i OLED Care 2.0 dba również o oczy, dzięki czemu nadaje się do długich godzin użytkowania bez dyskomfortu. Niezależnie od tego, czy monitor MSI MPG 341CQPX QD-OLED jest używany do pracy, czy do rozrywki, został zaprojektowany z myślą o wydajności i jakości obrazu. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 34.18" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1800R) |
| Wbudowane urządzenia | Hub USB 2.0 |
| Współczynnik kształtu | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna | UWQHD 3440 x 1440 przy 240 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2315 mm |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 99.3% DCI-P3 (CIE 1976), 97.8% Adobe RGB (CIE 1976), 139.1% sRGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 240 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 390 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Charakterystyka | Obraz w obrazie, obraz po obrazie, chłodzenie bez wentylatora, Technologia Adaptive-Sync, faseta bez ramy, dokładność odwzorowania kolorów Delta E≤2, Variable refresh rate (VRR), Smart Cross Hair, Optix Scope, tryb konsolowy, radiator niestandardowy, KVM, VESA Certified ClearMR 13000, OLED Care 2.0, Folia grafenowa, Auto low latency mode (ALLM), AI Vision |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 81.2 cm x 31.8 cm x 42.7 cm - z podstawką |
| Waga | 8.8 kg |
| Wejście | |
| Typ | Joystik 5-kierunkowy |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort USB-C/DisplayPort Alt Mode (Tryb Alt DisplayPort, moc do 98W) Słuchawki (mały jack) 2 x USB 2.0 — downstream (typ A) USB 2.0 — upstream (typ B) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Regulacja wysokości | 100 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Flicker Free Certification, DisplayPort 1.4a, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 50 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 50 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 250 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 81.2 cm - głębokość: 31.8 cm - wysokość: 42.7 cm - waga: 8.8 kg Bez podstawki - szerokość: 81.2 cm - głębokość: 13 cm - wysokość: 36.1 cm - waga: 6.66 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 101 cm |
| Głębokość transportowa | 24.8 cm |
| Wysokość transportowa | 53.6 cm |
| Waga transportowa | 12.45 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MPG 341CQPX QD-OLED |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







