2605 zł
Cena netto: 2 117,89 zł
Cena netto: 2 117,89 zł
SKU: LS27DG610SUXEN
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Samsung
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SAMSUNG Odyssey OLED dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Srebrny
- Opcja regulacji wysokości 12 cm
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu B HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: OLED
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
- Okres gwarancji: 2 lat(a)
| Marketing Description | |
| Samsung Odyssey OLED G6 wyposażony jest w 27-calowy wyświetlacz o natywnej rozdzielczości 2560 x 1440, zapewniający wyraźny obraz zarówno w grach, jak i zadaniach profesjonalnych. Wyposażony w technologię OLED, monitor zapewnia żywe kolory i głęboką czerń, wzmocnione przez współczynnik kontrastu 1000000:1. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji wynoszącemu 0,03 ms i częstotliwości V-Sync wynoszącej 240 Hz przy maksymalnej rozdzielczości, możesz cieszyć się płynną grafiką i wciągającą rozgrywką. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2109441 |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium Pro |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.0 |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 240 Hz |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | Miliard kolorów |
| Paleta Kolorów | 99% DCI-P3 (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Charakterystyka | Obraz w obrazie, Black eQualizer, technologia Flicker Free, Ultra-Flexible Height Adjustment System (HAS), Image Size, Eye Saver Mode, Off Timer Plus, Quantum Dot Technology, Super Arena Gaming UX, Auto Source Switch+, Ultrawide Game View, Punkt Wirtualny AIM, ochrona przed wypaleniem, Cienka Metalowa Konstrukcja, Samsung OLED Safeguard+, system modulacji termicznej, dynamiczny system chłodzenia, HDR10+ Gaming |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.17 cm x 26.35 cm x 55.42 cm - z podstawką |
| Waga | 6.9 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Słuchawki (mały jack) 2 x USB 3.0 USB 3.0 — upstream (typ B) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -2/+25 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Kąt rotacji | -92/+92 |
| Regulacja wysokości | 120 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort |
| Zgodność z normami | HDCP 2.2, UL Bez Odblasków |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 28 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 38 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 28 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 140 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.17 cm - głębokość: 26.35 cm - wysokość: 55.42 cm - waga: 6.9 kg Bez podstawki - szerokość: 61.17 cm - głębokość: 4.92 cm - wysokość: 35.38 cm - waga: 3.8 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 68.4 cm |
| Głębokość transportowa | 46.4 cm |
| Wysokość transportowa | 20 cm |
| Waga transportowa | 9.5 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10–80% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LS27DG610SUXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







