10034 zł
Cena netto: 8 157,72 zł
Cena netto: 8 157,72 zł
SKU: 90LM09EV-B01170
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ASUS ZenScreen Fold dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 43,9 cm (17.3") Srebrny
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,2 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1920 px Quad HD Typ ekranu: OLED
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): D ENERGY STAR, Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| ASUS ZenScreen Fold OLED to przenośny monitor o wszechstronnym zastosowaniu. Ten monitor OLED o przekątnej 17,3 cala i natywnej rozdzielczości 2560 x 1920 zapewnia żywe kolory i jakość obrazu o jasności 500 cd/m2 i współczynniku kontrastu 1000000:1. Technologia ta pozwala na szerokie kąty widzenia w poziomie i pionie wynoszące 160 stopni, zapewniając doskonałe wrażenia wizualne z niemal każdej perspektywy. Wyposażony w różne przyjazne dla użytkownika funkcje, monitor zawiera wbudowaną podpórkę ułatwiającą konfigurację w trybie poziomym i pionowym. Dzięki czasowi reakcji wynoszącemu 0,2 ms, obsłudze treści HDR i gamie kolorów 100% DCI-P3, monitor ten jest idealny do rozrywki i kreatywnej pracy. Jego kompaktowa konstrukcja ułatwia transport, a technologia Low Blue Light i certyfikat Flicker-free sprawiają, że nadaje się do długich godzin pracy bez zmęczenia oczu. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2011842 |
| Klasa energii | Klasa D |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa E |
| Wielkość przekątnej | 17.3" |
| Wbudowane urządzenia | Podpórka |
| Współczynnik kształtu | 4:3 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1920 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.137 mm |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000000:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 500 True Black |
| Obsługa kolorów | 1073,7 milionów kolorów (10-bit) |
| Paleta Kolorów | 100% DCI-P3 |
| Czas reakcji | 0,2 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 24 - 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 24 - 83 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 160 |
| Pionowy kąt widzenia | 160 |
| Powłoka ekranu | Powłoka przeciwodblaskowa |
| Charakterystyka | HDCP, ASUS Splendid Video Intelligence Technology, obudowa aluminiowa, ASUS QuickFit Virtual Scale, ASUS GamePlus, technologia Flicker Free, Wybór Temperatury Barwowej, tryb krajobrazu, tryb portretu, technologia Low Blue Light, Display Widget, gniazdo trójnogu, 12.5" Diagonal size when folded |
| Kolor | Szary pył gwiezdny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 36.82 cm x 0.97 cm x 28.68 cm |
| Waga | 1.17 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x USB-C/DisplayPort Alt Mode Mini HDMI |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Pochylenie |
| Różne | |
| Cechy | Gwint G1/4", zawias w stylu kropli wody |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), FSC Mix |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON) | 11 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 11 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 14 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 12 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Szerokość: 36.82 cm - głębokość: 0.97 cm - wysokość: 28.68 cm - waga: 1.17 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 47.9 cm |
| Głębokość transportowa | 10.3 cm |
| Wysokość transportowa | 36.2 cm |
| Waga transportowa | 2.77 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - gwarancja na wypalenie ekranu - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM09EV-B01170 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







