389 zł
Cena netto: 316,26 zł
Cena netto: 316,26 zł
SKU: 90LM06B0-B05B70
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ASUS VP229HF 21.45 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 54,5 cm (21.4") Czarny
- HDMI Wersja HDMI: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Czas reakcji (MPRT): 1 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): C ENERGY STAR, EPEAT Silver, Forest Stewardship Council (FSC) Mix, TCO
| Marketing Description | |
| ASUS VP229HF to 22-calowy monitor stacjonarny zaprojektowany z myślą o poprawie wrażeń z oglądania dzięki imponującej rozdzielczości Full HD (1920 x 1080). Dzięki szerokiemu kątowi widzenia wynoszącemu 178 stopni zarówno w poziomie, jak i w pionie, monitor ten zapewnia stałą jakość obrazu z różnych perspektyw. Dzięki czasowi reakcji wynoszącemu 1 ms, zmniejsza on rozmycie ruchu, zapewniając płynną rozgrywkę, co czyni go odpowiednim wyborem zarówno do gier, jak i do codziennego użytku. Wyposażony w technologię Flicker-Free, technologię Low Blue Light i powłokę antyodblaskową, VP229HF zapewnia komfortowe wrażenia wizualne, zmniejszając zmęczenie oczu podczas długich sesji. Jego bezramkowa konstrukcja podkreśla nowoczesną estetykę każdego miejsca pracy, a regulacja nachylenia pozwala na spersonalizowane kąty widzenia. Dzięki obsłudze 99% gamy kolorów sRGB, użytkownicy mogą cieszyć się żywymi kolorami, zapewniając, że grafika i filmy są wyświetlane z doskonałą dokładnością. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2110997 |
| Klasa energii | Klasa C |
| Wielkość przekątnej | 22" |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.249 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego), 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 115 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | HDCP, Trace Free Technology, ASUS Splendid Video Preset Mode, ASUS QuickFit Virtual Scale, ASUS GamePlus, technologia Flicker Free, Technologia Adaptive-Sync, Wybór Temperatury Barwowej, faseta bez ramy, technologia Low Blue Light, ASUS Extreme Low Motion Blur Sync, Display Widget, Variable refresh rate (VRR) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 49.36 cm x 20.44 cm x 35.76 cm - z podstawką |
| Waga | 2.7 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | VGA HDMI Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+23 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification, FSC Mix |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 10 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 12 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Bez podstawki - szerokość: 49.36 cm - głębokość: 4.97 cm - wysokość: 29.12 cm - waga: 2.3 kg Z podstawką - szerokość: 49.36 cm - głębokość: 20.44 cm - wysokość: 35.76 cm - waga: 2.7 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 55.5 cm |
| Głębokość transportowa | 13 cm |
| Wysokość transportowa | 39 cm |
| Waga transportowa | 3.8 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM06B0-B05B70 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







