416 zł
Cena netto: 338,21 zł
Cena netto: 338,21 zł
SKU: 90LM06A3-B03A70
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ASUS VY249HGR 23.8 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 60,5 cm (23.8") Czarny
- HDMI Wersja HDMI: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Czas reakcji (MPRT): 1 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): C EPEAT Silver, TCO
| Marketing Description | |
| ASUS VY249HGR to 24-calowy monitor Full HD zaprojektowany z myślą o zapewnieniu żywego obrazu i zwiększonej wydajności do użytku stacjonarnego. Dzięki natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 i rozstawowi pikseli 0,2745 mm, monitor ten zapewnia ostry i wyraźny obraz, a kąty widzenia 178 stopni w poziomie i pionie zapewniają spójne kolory i jasność z różnych perspektyw. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji wynoszącemu 1 ms, monitor ten jest odpowiedni zarówno dla graczy, jak i entuzjastów multimediów, minimalizując rozmycie ruchu podczas szybkiej akcji. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2094389 |
| Klasa energii | Klasa C |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Wielkość celownika | 23.8" |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2745 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliona kolorów (6-bit+FRC) |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego), 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 138 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | HDCP, Trace Free Technology, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR), ASUS Splendid Video Preset Mode, ASUS QuickFit Virtual Scale, ASUS GamePlus, technologia Flicker Free, Wybór Temperatury Barwowej, technologia Low Blue Light, 3-stronny bez faset, ASUS EyeCare+ Technology, powłoka antybakteryjna, Variable refresh rate (VRR) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 54.1 cm x 18.5 cm x 39.5 cm - z podstawką |
| Waga | 3.4 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI VGA Złącze słuchawkowe |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/22 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI |
| Zgodność z normami | VCCI, BSMI, CB, CCC, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, MEPS, J-MOSS, CEC, UkrSEPRO, KC, ERP, CECP, RCM, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, CU, TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 1.4 |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 11 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 20 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Bez podstawki - szerokość: 54.1 cm - głębokość: 4.8 cm - wysokość: 32.3 cm - waga: 2.9 kg Z podstawką - szerokość: 54.1 cm - głębokość: 18.5 cm - wysokość: 39.5 cm - waga: 3.4 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 60.3 cm |
| Głębokość transportowa | 13 cm |
| Wysokość transportowa | 39.2 cm |
| Waga transportowa | 4.6 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Displays 9, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM06A3-B03A70 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







