651 zł
Cena netto: 529,27 zł
Cena netto: 529,27 zł
SKU: 90LM09JT-B01K70
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ASUS VU249HFI-W 23.8 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 60,5 cm (23.8") Biały
- Opcja regulacji wysokości
- HDMI Wersja HDMI: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): B ENERGY STAR, EPEAT Gold, Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| ASUS VU249HFI-W został zaprojektowany w celu zwiększenia wrażeń wizualnych dzięki 24-calowemu wyświetlaczowi, który oferuje żywą rozdzielczość Full HD 1080p. Dzięki rozstawowi pikseli wynoszącemu 0,2745 mm i współczynnikowi kontrastu 1300:1, monitor ten zapewnia ostry i wyraźny obraz. Powłoka antyodblaskowa w połączeniu z jasnością 250 cd/m2 pozwala na komfortowe oglądanie w różnych warunkach oświetleniowych. Monitor posiada również zaawansowane technologie, w tym technologię ASUS Splendid Video Intelligence i technologię Flicker-Free, które pomagają zoptymalizować jakość obrazu i zmniejszyć zmęczenie oczu. Jest wyposażony w wiele opcji łączności, w tym dwa porty HDMI, dzięki czemu nadaje się do szerokiej gamy urządzeń. Regulowana wysokość i funkcja pochylania dodają ergonomicznej konstrukcji, zapewniając użytkownikom możliwość znalezienia idealnego kąta widzenia. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2109900 |
| Klasa energii | Klasa B |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Wbudowane urządzenia | Czujnik światła otoczenia |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2745 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1300:1 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliona kolorów (6-bit+FRC) |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego), 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 109 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | HDCP, ASUS Splendid Video Intelligence Technology, Trace Free Technology, ASUS QuickFit Virtual Scale, ASUS GamePlus, technologia Flicker Free, Technologia Adaptive-Sync, Wybór Temperatury Barwowej, technologia Low Blue Light, 3-stronny bez faset, ASUS Extreme Low Motion Blur Sync, ASUS EyeCare+ Technology, Display Widget, Variable refresh rate (VRR) |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 53.92 cm x 18.98 cm x 44.33 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 4 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/20 |
| Interfejs Montażowy VESA | 75 x 75 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania |
| Zgodność z normami | VCCI, BSMI, ICES-003, CB, CCC, PSB, FCC, RoHS, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, MEPS, J-MOSS, CEC, UkrSEPRO, KC, ERP, CEL, RCM, CU, TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 1.4, K-MEPS, Wietnam - MEPS, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), ANZ |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 9 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 9.21 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 53.92 cm - głębokość: 18.98 cm - wysokość: 44.33 cm - waga: 4 kg Bez podstawki - szerokość: 53.92 cm - głębokość: 4.65 cm - wysokość: 32.25 cm - waga: 3.5 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 53.92 cm - głębokość: 18.98 cm - wysokość: 39.33 cm - waga: 4 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 61.8 cm |
| Głębokość transportowa | 38.9 cm |
| Wysokość transportowa | 12.2 cm |
| Waga transportowa | 6.1 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM09JT-B01K70 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







