765 zł
Cena netto: 621,95 zł
Cena netto: 621,95 zł
SKU: 90LM09IT-B01K70
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ASUS VU279HFI-W 27 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Biały
- Opcja regulacji wysokości 2,5 cm
- HDMI Wersja HDMI: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Czas reakcji (MPRT): 1 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): B ENERGY STAR, EPEAT Gold, Forest Stewardship Council (FSC) Mix, TCO
| Marketing Description | |
| ASUS VU279HFI-W to 27-calowy monitor stacjonarny zaprojektowany z myślą o dostarczaniu wrażeń wizualnych. Posiada natywną rozdzielczość 1920 x 1080, zapewniając żywy obraz wspierany przez jasność 250 cd/m2 i współczynnik kontrastu 1300:1. Monitor oferuje szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni zarówno w poziomie, jak i w pionie, zapewniając wyraźny obraz z różnych pozycji. Technologia antyodblaskowa zwiększa użyteczność wyświetlacza w różnych warunkach oświetleniowych, redukując odbicia, co poprawia komfort i skupienie. Wyposażony w zaawansowane technologie, ASUS VU279HFI-W obejmuje technologię Flicker-Free, technologię Low Blue Light i technologię Adaptive-Sync, dzięki czemu nadaje się do długotrwałego użytkowania. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji wynoszącemu 1 ms (MPRT) jest odpowiedni do gier i filmów o szybkim tempie. Monitor obsługuje również technologie ASUS GamePlus i Splendid Video Intelligence, oferując lepszą kontrolę dla graczy i twórców treści. Funkcje regulacji, takie jak regulacja nachylenia i wysokości, zapewniają, że każdy użytkownik może znaleźć idealny kąt widzenia. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2109901 |
| Klasa energii | Klasa B |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wbudowane urządzenia | Czujnik światła otoczenia |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.311 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1300:1 |
| Obsługa kolorów | 16,7 milionów kolorów (6-bit + Hi-FRC) |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego), 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 109 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | HDCP, ASUS Splendid Video Intelligence Technology, Trace Free Technology, ASUS QuickFit Virtual Scale, ASUS GamePlus, technologia Flicker Free, Technologia Adaptive-Sync, Wybór Temperatury Barwowej, technologia Low Blue Light, 3-stronny bez faset, ASUS Extreme Low Motion Blur Sync, ASUS EyeCare+ Technology, Display Widget, Variable refresh rate (VRR) |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.13 cm x 20.25 cm x 48.45 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 4.7 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/20 |
| Regulacja wysokości | 25 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 75 x 75 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania |
| Zgodność z normami | VCCI, BSMI, ICES-003, CB, CCC, PSB, FCC, RoHS, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, MEPS, J-MOSS, CEC, UkrSEPRO, KC, ERP, CEL, RCM, CU, TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 1.4, K-MEPS, Wietnam - MEPS, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), ANZ |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 10 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 10.28 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.13 cm - głębokość: 20.25 cm - wysokość: 48.45 cm - waga: 4.7 kg Bez podstawki - szerokość: 61.13 cm - głębokość: 4.65 cm - wysokość: 36.37 cm - waga: 4.2 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 61.13 cm - głębokość: 20.25 cm - wysokość: 43.45 cm - waga: 4.7 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 69 cm |
| Głębokość transportowa | 43.1 cm |
| Wysokość transportowa | 13.8 cm |
| Waga transportowa | 7.4 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM09IT-B01K70 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







