1865 zł
Cena netto: 1 516,26 zł
Cena netto: 1 516,26 zł
SKU: 90LM0A3H-B01O70
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ASUS ZenScreen Smart dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Szary
- Opcja regulacji wysokości 10 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F ENERGY STAR, Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| Ciesz się oszałamiającą jakością obrazu dzięki monitorowi ASUS ZenScreen z 27-calowym wyświetlaczem 4K UHD. Monitor ma natywną rozdzielczość 3840 x 2160, zapewniającą klarowność obrazu i żywe kolory dzięki gamie kolorów 99% sRGB. Dzięki funkcji HDR i maksymalnej jasności 400 cd/m² uwydatnia każdy szczegół wyświetlanej treści, zapewniając wciągające wrażenia wizualne. Powłoka przeciwodblaskowa i panel bez migotania zmniejszają zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania, dzięki czemu monitor idealnie nadaje się zarówno do pracy, jak i rozrywki. Łatwo łącz się z wieloma wbudowanymi urządzeniami, w tym Wi-Fi, Bluetooth 5.2 i hubem USB 2.0. Monitor obsługuje funkcję MultiView i bezprzewodowe przesyłanie obrazu, umożliwiając wydajną wielozadaniowość. Funkcje pochylenia i wysokości zapewniają ergonomiczne korzyści dostosowane do indywidualnych preferencji. W połączeniu z głośnikami Harman Kardon i funkcją sterowania głosowego, ASUS ZenScreen zapewnia wysoką jakość obrazu, gwarantując jednocześnie intuicyjną obsługę podczas streamowania i tworzenia treści. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2052516 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wbudowane urządzenia | Wi-Fi, Hub USB 2.0, Smart Device, adapter Bluetooth 5.2 |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | UHD 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.155 mm |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 100000000:1 |
| Forma HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów | 1073,7 milionów kolorów (10-bit) |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 40 - 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 160 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | HDCP, MultiView, Wybór Temperatury Barwowej, technologia Low Blue Light, korekcja jasności, udostępnianie bezprzewodowe, panel bez migotania, technologia Multi-Platform Streamer Plus, sterowanie odwrotne HDMI, wsparcie dla urządzenia Google Home |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.35 cm x 17 cm x 50.9 cm - z podstawką |
| Waga | 6.1 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | Słuchawki DisplayPort 1.4 HDMI USB-C/DisplayPort Alt Mode (moc do 90 W) 2 x USB 2.0 |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+18 |
| Regulacja wysokości | 100 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Głośniki Harman Kardon, Voice Control |
| Zgodność z normami | Energy Star 8.0 |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 26 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 38 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 26 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.35 cm - głębokość: 17 cm - wysokość: 50.9 cm - waga: 6.1 kg Bez podstawki - szerokość: 61.35 cm - głębokość: 46.7 cm - wysokość: 39 cm - waga: 4.8 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 68.8 cm |
| Głębokość transportowa | 46.9 cm |
| Wysokość transportowa | 14.8 cm |
| Waga transportowa | 8.8 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20 - 80% |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM0A3H-B01O70 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







