619 zł
Cena netto: 503,25 zł
Cena netto: 503,25 zł
SKU: 90LM06D2-B02170
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ASUS VY229HF-W 27 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Biały
- HDMI Wersja HDMI: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): D EPEAT Bronze
| Marketing Description | |
| Monitor LCD ASUS VY279HF-W z podświetleniem LED został zaprojektowany z myślą o zastosowaniach profesjonalnych i rozrywkowych. Dzięki 27-calowemu wyświetlaczowi Full HD zapewnia oszałamiającą klarowność obrazu i żywe kolory, wspierane przez współczynnik kontrastu 1300:1 i obsługę 16,7 miliona kolorów. Gracze docenią włączenie technologii ASUS Extreme Low Motion Blur Sync i Adaptive-Sync, które współpracują ze sobą, aby zapewnić płynną rozgrywkę, uzupełnioną szybkim czasem reakcji 1 ms. W przypadku długich godzin spędzonych przed ekranem, technologia ASUS EyeCare+, obejmująca technologię Flicker-Free i Low Blue Light, zapewnia komfortowe wrażenia podczas oglądania, zmniejszając zmęczenie oczu. Ergonomiczna konstrukcja, oferująca regulację nachylenia, dodatkowo zwiększa komfort użytkownika, czyniąc go idealnym wyborem zarówno do pracy, jak i rozrywki. Dodatkowo, energooszczędna konstrukcja monitora podkreśla jego przyjazność dla środowiska, czyniąc go mądrym wyborem dla świadomych ekologicznie konsumentów. Dzięki wszechstronnym opcjom łączności, w tym HDMI i gniazdu słuchawkowemu, ASUS VY279HF-W wyróżnia się jako kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich potrzeb związanych z oglądaniem i grami. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1739772 |
| Klasa energii | Klasa D |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.311 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1300:1 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego), 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 120 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | HDCP, ASUS Splendid Video Intelligence Technology, Trace Free Technology, ASUS QuickFit Virtual Scale, ASUS GamePlus, technologia Flicker Free, Technologia Adaptive-Sync, Wybór Temperatury Barwowej, GameFast Input Technology, technologia Low Blue Light, 3-stronny bez faset, technologia Shadow Boost, ASUS Extreme Low Motion Blur Sync, ASUS EyeCare+ Technology, powłoka antybakteryjna, Variable refresh rate (VRR) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.3 cm x 20.2 cm x 43.6 cm - z podstawką |
| Waga | 4.11 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | +23/-5 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 1.4 |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 15 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.3 cm - głębokość: 20.2 cm - wysokość: 43.6 cm - waga: 4.11 kg Bez podstawki - szerokość: 61.3 cm - głębokość: 5 cm - wysokość: 36.5 cm - waga: 3.57 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 67.9 cm |
| Głębokość transportowa | 14.8 cm |
| Wysokość transportowa | 44.5 cm |
| Waga transportowa | 6 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Bronze |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM06D2-B02170 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







