1868 zł
Cena netto: 1 518,70 zł
Cena netto: 1 518,70 zł
SKU: 90LM0AG1-B01370
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS ROG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 12 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 160 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: Fast IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| Odkryj gamingowe doznania z monitorem ASUS ROG Strix XG27UCG. Ten 27-calowy monitor LCD z podświetleniem LED ożywia gry w doskonałej rozdzielczości 4K UHD, wspieranej przez szeroką gamę kolorów 130% sRGB i 95% DCI-P3, zapewniając niesamowicie żywe i realistyczne kolory. Kompatybilność z HDR10 zapewnia szczegółowy i dynamiczny obraz, dzięki czemu każda scena jest bardziej wciągająca. Dzięki technologiom AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-SYNC Compatible i VESA Adaptive-Sync, możesz cieszyć się płynną rozgrywką bez rozproszenia uwagi przez rozrywanie lub zacinanie się ekranu. Szybka technologia IPS i czas reakcji 1 ms minimalizują rozmycie ruchu, pozwalając skupić się na grze. ASUS ROG Strix XG27UCG został zaprojektowany z myślą o graczach. Ergonomiczne funkcje, takie jak regulacja wysokości, obrotu, obrotu i pochylenia, pozwalają znaleźć idealną pozycję do oglądania, a technologia ASUS Aura Sync, GamePlus i technologia Flicker-Free zwiększają wrażenia z gry. Niezależnie od tego, czy walczysz z wrogami, czy odkrywasz nowe światy, ten monitor został stworzony, aby zapewnić wspaniałe wrażenia z gry. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2027930 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | VESA Adaptive-Sync, NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium, AMD Adaptive-Sync |
| Typ panela | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K 3840 x 2160 przy 160 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.155 mm |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR | HDR10 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów | 1073,7 milionów kolorów (10-bit) |
| Paleta Kolorów | 130% sRGB, 95% DCI-P3 |
| Czas reakcji | 1 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 220 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 27 - 352 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | HDCP, technologia Flicker Free, ASUS GameVisual Technology, sterowanie proporcjami ekranu, ASUS Extreme Low Motion Blur technology, technologia Low Blue Light, 3-stronny bez faset, technologia Shadow Boost, ASUS Aura Sync technology, GamePlus, ELMB SYNC, Display Widget, gniazdo trójnogu, Variable refresh rate (VRR), Wyświetlacz w trybie podwójnym |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.4 cm x 21.9 cm x 51 cm - z podstawką |
| Waga | 6.6 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI DisplayPort Słuchawki (mały jack) USB-C/DisplayPort Alt Mode (zasilanie do 15 W) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 90 |
| Kąt rotacji | -90/+90 |
| Regulacja wysokości | 120 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 2.2, ograniczenie niebieskiego światła TUV, FSC Mix |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 26 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 75 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 30 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 21.9 cm - wysokość: 51 cm - waga: 6.6 kg Bez podstawki - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 9 cm - wysokość: 36.7 cm - waga: 3.8 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 71.9 cm |
| Głębokość transportowa | 46 cm |
| Wysokość transportowa | 24 cm |
| Waga transportowa | 9.1 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM0AG1-B01370 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







