1454 zł
Cena netto: 1 182,11 zł
Cena netto: 1 182,11 zł
SKU: 32GS75Q-B.AEU
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: LG
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt LG 32GS75Q-B 32 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 80 cm (31.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 11 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 180 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1936473 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Wielkość celownika | 31.5" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 180 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2727 mm |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB (CIE 1931) |
| Czas reakcji | 1 ms (szybki szary-do-szarego) |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Charakterystyka | Crosshair Display, Flicker Safe, Reader Mode, Kalibracja Fabryczna, technologia Smart Energy Saving, Black Stabilizer, Color Weakness Mode, Licznik FPS, HDR Effect, przełącznik wejścia dźwięku, przycisk zdefiniowany przez użytkownika, Gaming GUI, 3-side virtually borderless design, Dynamic Action Sync |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 71.39 cm x 25.37 cm x 61.1 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 7.5 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+15 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 32 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 65 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 33.6 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | LG On-Screen Control |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 71.39 cm - głębokość: 25.37 cm - wysokość: 61.1 cm - waga: 7.5 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 71.39 cm - głębokość: 25.37 cm - wysokość: 50.1 cm - waga: 7.5 kg Bez podstawki - szerokość: 71.39 cm - głębokość: 5.4 cm - wysokość: 42.82 cm - waga: 5.6 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 96.9 cm |
| Głębokość transportowa | 16.8 cm |
| Wysokość transportowa | 53.1 cm |
| Waga transportowa | 10.5 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 32GS75Q-B.AEU |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







