959 zł
Cena netto: 779,67 zł
Cena netto: 779,67 zł
SKU: 27GS75Q-B.AEU
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: LG
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt LG 27GS75Q-B 27 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości
- HDMI Ilość DisplayPort: 1
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 180 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
| Marketing Description | |
| Monitor LCD LG UltraGear 27GS75Q-B z podświetleniem LED został zaprojektowany, aby podnieść jakość gier. Wyposażony w 27-calowy wyświetlacz QHD o rozdzielczości 2560 x 1440, zapewnia oszałamiająco szczegółowy i ostry obraz. Monitor obsługuje wysoką częstotliwość odświeżania do 200 Hz i czas reakcji 1 ms, zapewniając płynny ruch i wysoką responsywność w szybkich grach. Kompatybilność z technologiami AMD FreeSync i NVIDIA G-SYNC zapobiega rozrywaniu ekranu, zapewniając graczom płynną i wciągającą rozgrywkę. Szeroka gama kolorów 99% sRGB i obsługa HDR10 zapewniają żywe i realistyczne kolory, zwiększając realizm każdej sceny. Ergonomicznie zaprojektowany monitor LG UltraGear 27GS75Q-B posiada regulację wysokości, obrotu i pochylenia, dzięki czemu gracze mogą znaleźć optymalną pozycję do oglądania. Dodatkowe funkcje, takie jak Black Stabilizer, Dynamic Action Sync i Crosshair Display, zwiększają precyzję gry, a Flicker Safe i Reader Mode zapewniają komfortowe oglądanie podczas długich sesji gamingowych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Konsumpcja energii na rok | 51 kWh |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 (DisplayPort(OC): 200 Hz, DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 180 Hz) |
| Rozstaw pikseli | 0.2331 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 mln kolorów (8-bit) |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB (CIE 1931) |
| Czas reakcji | 1 ms (szary-do-szarego) |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Crosshair Display, Flicker Safe, Reader Mode, Kalibracja Fabryczna, Szeroki Wybór Kolorów, technologia Smart Energy Saving, Black Stabilizer, Color Weakness Mode, One Click Stand, 3-stronny bez faset, Licznik FPS, HDR Effect, przełącznik wejścia dźwięku, przycisk zdefiniowany przez użytkownika, Dynamic Action Sync |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.35 cm x 25.37 cm x 57.77 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 6 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+15 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON) | 35 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 26 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 40 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | LG On-Screen Control |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.35 cm - głębokość: 25.37 cm - wysokość: 57.77 cm - waga: 6 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 61.35 cm - głębokość: 25.37 cm - wysokość: 46.77 cm - waga: 6 kg Bez podstawki - szerokość: 61.35 cm - głębokość: 5.13 cm - wysokość: 37.16 cm - waga: 4.1 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 69.1 cm |
| Głębokość transportowa | 18.4 cm |
| Wysokość transportowa | 49.8 cm |
| Waga transportowa | 8.4 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 27GS75Q-B.AEU |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







