979 zł
Cena netto: 795,93 zł
Cena netto: 795,93 zł
SKU: 32GS60QC-B.AEUQ
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: LG
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt LG 32GS60QC-B 32 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 80 cm (31.5") Czarny
- HDMI Ilość DisplayPort: 1
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 180 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
| Marketing Description | |
| 32-calowy monitor LG UltraGear QHD zapewnia wciągające wrażenia w grach dzięki natywnej rozdzielczości 2560 x 1440 i szybkiej częstotliwości odświeżania 180 Hz V-Sync. Dzięki rozstawowi pikseli wynoszącemu 0,368 mm i jasności na poziomie 300 cd/m², obraz jest wyraźny i czysty, nawet podczas szybkich scen akcji. Zaawansowana technologia aktywnej matrycy TFT zapewnia żywe kolory i głębokie kontrasty, ze współczynnikiem kontrastu 1000:1 i 99% pokryciem gamy kolorów sRGB, co jest korzystne dla różnorodnych zastosowań. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1950384 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1000R) |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Typ panela | VA |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 180 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.272 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 mln kolorów (8-bit) |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB (CIE 1931) |
| Czas reakcji | 1 ms (szary-do-szarego) |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Crosshair Display, Flicker Safe, Reader Mode, Kalibracja Fabryczna, technologia Smart Energy Saving, Black Stabilizer, DAS Mode (Dynamic Action Sync), Sprawozdanie z kalibracji fabrycznej, Color Weakness Mode, One Click Stand, Licznik FPS, HDR Effect, przełącznik wejścia dźwięku, przycisk zdefiniowany przez użytkownika, 3-side virtually borderless design |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.42 cm x 22.48 cm x 45.42 cm - z podstawką |
| Waga | 5.8 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Wyjście audio (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+15 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 22 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 39 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 22 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | LG On-Screen Control |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.42 cm - głębokość: 22.48 cm - wysokość: 45.42 cm - waga: 5.8 kg Bez podstawki - szerokość: 61.42 cm - głębokość: 5.17 cm - wysokość: 36.48 cm - waga: 5.1 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 70.7 cm |
| Głębokość transportowa | 45.3 cm |
| Wysokość transportowa | 16.4 cm |
| Waga transportowa | 7.9 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 32GS60QC-B.AEUQ |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







