746 zł
Cena netto: 606,50 zł
Cena netto: 606,50 zł
SKU: 90LM06H1-B04370
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ASUS VA27DQFR 27 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 1.4 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): D ENERGY STAR, EPEAT Silver, TCO
| Marketing Description | |
| Podświetlany diodami LED monitor LCD ASUS VA27DQFr to świadectwo wizualnej precyzji i przyjaznego dla środowiska wzornictwa. Wyposażony w 27-calowy wyświetlacz Full HD 1080p, zapewnia oszałamiającą klarowność obrazu i głębię kolorów, wspieraną przez dynamiczny współczynnik kontrastu 100000000:1. Szerokie, 178-stopniowe kąty widzenia zapewniają, że obraz pozostaje ostry, a kolory spójne, bez względu na to, gdzie siedzisz. Zaprojektowany z myślą o Twoich oczach, ASUS VA27DQFr zawiera technologię ASUS EyeCare+, w tym technologię Flicker-Free i technologię Ultra Low Blue Light, aby zmniejszyć zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Dzięki temu jest to idealny monitor zarówno do intensywnej pracy, jak i długich maratonów gamingowych. Mówiąc o grach, włączenie technologii Adaptive-Sync w połączeniu z czasem reakcji 1 ms i częstotliwością odświeżania 100 Hz zapewnia płynną rozgrywkę bez łez. Łączność jest wszechstronna, z wejściami HDMI, VGA i DisplayPort umożliwiającymi łatwe podłączenie do różnych urządzeń. Monitor posiada również certyfikat ENERGY STAR i jest zgodny z EPEAT Silver, co odzwierciedla zaangażowanie firmy ASUS w efektywność energetyczną i zrównoważony rozwój środowiska. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, zabawę, czy cokolwiek innego, ASUS VA27DQFr oferuje atrakcyjne połączenie wydajności, komfortu i ekologicznego wzornictwa. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1883116 |
| Klasa energii | Klasa D |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.311 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego), 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 110 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | HDCP, ASUS Splendid Video Intelligence Technology, Trace Free Technology, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR), ASUS QuickFit Virtual Scale, ASUS GamePlus, technologia Flicker Free, Technologia Adaptive-Sync, Wybór Temperatury Barwowej, Ultra-Low Blue Light Technology, 3-stronny bez faset, ASUS EyeCare+ Technology, Variable refresh rate (VRR) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.2 cm x 21.5 cm x 43.2 cm - z podstawką |
| Waga | 4.66 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI Słuchawki DisplayPort 1.2 VGA |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+23 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami | BSMI, WHQL, CB, RoHS, ISO 9241-307, WEEE, UkrSEPRO, ERP, CU, TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 1.4, Ukraine Energy Label, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 17 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 30 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.2 cm - głębokość: 21.5 cm - wysokość: 43.2 cm - waga: 4.66 kg Bez podstawki - szerokość: 61.2 cm - głębokość: 5.4 cm - wysokość: 36.5 cm - waga: 4.36 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 68.4 cm |
| Głębokość transportowa | 15.1 cm |
| Wysokość transportowa | 44.5 cm |
| Waga transportowa | 6.36 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM06H1-B04370 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







