1731 zł
Cena netto: 1 407,32 zł
Cena netto: 1 407,32 zł
SKU: 90LM09S0-B01170
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS ROG dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 12 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 160 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: Fast IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| Odkryj wrażenia wizualne z monitorem ASUS ROG Strix XG27UCS, zaprojektowanym zarówno dla profesjonalnych twórców, jak i graczy. Ten 27-calowy monitor oferuje rozdzielczość 4K UHD, zapewniając czterokrotnie więcej szczegółów niż Full HD. Dzięki gamie kolorów, która obejmuje 130% sRGB i 95% DCI-P3, oferuje szeroką gamę kolorów i dokładne odwzorowanie, które ożywia wizualizacje. ASUS ROG Strix XG27UCS został stworzony z myślą o płynnej rozgrywce. Obsługuje AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC Compatible i VESA Adaptive-Sync, eliminując rozrywanie ekranu i zapewniając płynną rozgrywkę. Czas reakcji monitora wynoszący 1 ms i częstotliwość odświeżania do 160 Hz sprawiają, że jest on idealny do szybkiej akcji. Ergonomia jest kluczem do długich godzin użytkowania, a ten monitor zapewnia wszechstronne możliwości regulacji. Opcje wysokości, obrotu, obrotu i pochylenia pozwalają znaleźć idealny kąt widzenia, a technologia Flicker-Free i certyfikat Low Blue Light zapewniają komfort oczu podczas długich sesji. Niezależnie od tego, czy edytujesz obrazy w wysokiej rozdzielczości, czy też grasz w gry, ASUS ROG Strix XG27UCS oferuje wydajność i funkcje, które podniosą Twoje wrażenia. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1944807 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Typ panela | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K 3840 x 2160 przy 160 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.155 mm |
| Pikseli na cal | 163 |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów | 1073,7 milionów kolorów (10-bit) |
| Paleta Kolorów | 130% sRGB, 95% DCI-P3 |
| Czas reakcji | 1 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 160 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 380 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | HDCP, Trace Free Technology, ASUS GamePlus, technologia Flicker Free, 6-osiowa regulacja koloru, Wybór Temperatury Barwowej, GameFast Input Technology, HDR (szeroki zakres dynamiki), ASUS Extreme Low Motion Blur technology, technologia Low Blue Light, technologia Shadow Boost, korekcja jasności, ASUS Extreme Low Motion Blur Sync, Wielomodowy Tryb HDR, Display Widget, gniazdo trójnogu, Variable refresh rate (VRR) |
| Kolor | Ciemnozielony |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.48 cm x 21.88 cm x 51.28 cm - z podstawką |
| Waga | 6.57 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI DisplayPort Słuchawki (mały jack) USB-C/DisplayPort Alt Mode (zasilanie do 15 W) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 90 |
| Kąt rotacji | -90/+90 |
| Regulacja wysokości | 120 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), gwint G1/4" |
| Akcesoria w zestawie | Sakwa ROG, naklejka ROG |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification, DisplayPort 1.4, HDCP 2.3, FSC Mix |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 26 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 45 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 26 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | ASUS DisplayWidget Center |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.48 cm - głębokość: 21.88 cm - wysokość: 51.28 cm - waga: 6.57 kg Bez podstawki - szerokość: 61.48 cm - głębokość: 6.01 cm - wysokość: 36.7 cm - waga: 3.88 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 78 cm |
| Głębokość transportowa | 51.5 cm |
| Wysokość transportowa | 22.6 cm |
| Waga transportowa | 10.05 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM09S0-B01170 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







