2083 zł
Cena netto: 1 693,50 zł
Cena netto: 1 693,50 zł
SKU: 32UQ850V-W.AEU
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: LG
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt LG 32UQ850V-W 31.5 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 80 cm (31.5")
- Opcja regulacji wysokości 11 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.3 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1850789 |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync |
| Wbudowane urządzenia | Przełącznik KVM |
| Zasilanie USB | 90 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.1845 mm |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 2000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 98% DCI-P3 (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 5 ms (szybki szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | CustomColor Mode, Flicker Safe, Kalibracja Fabryczna, MaxxAudio, technologia Smart Energy Saving, One Click Stand, Super Resolution+, sRGB Mode, HDR Effect, przełącznik wejścia dźwięku, kalibracja sprzętu, 3-stronny bezkrawędziowy |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 71.45 cm x 23.93 cm x 59.78 cm - z podstawką |
| Waga | 7.15 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort USB-C z Power Delivery (moc do 90 W) USB 2.0 — upstream 2 x USB — downstream Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt rotacji | 90 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 2 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel USB-C |
| Zgodność z normami | UL/cUL |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 33 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 57 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie uśpienia | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Dual Controller Software, LG On-Screen Control, LG Calibration Studio |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 71.45 cm - głębokość: 23.93 cm - wysokość: 59.78 cm - waga: 7.15 kg Bez podstawki - szerokość: 71.45 cm - głębokość: 4.46 cm - wysokość: 42.03 cm - waga: 5.3 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 82.1 cm |
| Głębokość transportowa | 50.7 cm |
| Wysokość transportowa | 21.3 cm |
| Waga transportowa | 10.85 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 32UQ850V-W.AEU |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







