338 zł
Cena netto: 274,80 zł
Cena netto: 274,80 zł
SKU: PRO MP251
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt MSI PRO MP251 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 62,2 cm (24.5") Czarny
- Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
| Marketing Description | |
| 24,5-calowy monitor z serii PRO MP251 maksymalizuje skupienie i oszczędza miejsce. Technologia EyesErgo dba o dobre samopoczucie dzięki zmniejszonemu obciążeniu i ergonomicznej konstrukcji. MSI podnosi jakość obrazu i produktywność dzięki płynnej integracji sprzętu i oprogramowania oraz zastosowaniu częstotliwości odświeżania 100 Hz w przyszłości. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii | Klasa E |
| Wielkość przekątnej | 25" |
| Wielkość celownika | 24.5" |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (VGA: 60 Hz, HDMI: 100 Hz) |
| Rozstaw pikseli | 0.2832 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1300:1 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliona kolorów (8-bit, 6-bit + FRC) |
| Paleta Kolorów | 101% sRGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT), 4 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Technologia MSI EyesErgo, MSI Anti-Flicker, technologia Less Blue Light, technologia Eye-Q Check, 3-stronny bez faset, gniazdo akcesorium |
| Kolor | Czarny mat |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 55.75 cm x 20.72 cm x 42.21 cm - z podstawką |
| Waga | 2.9 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Wejście | |
| Typ | Joystik 5-kierunkowy |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI VGA Słuchawki Wejście audio (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami | CB, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, DisplayPort 1.4 |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 26 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 18 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | MSI Display Kit |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 63 cm |
| Głębokość transportowa | 12.5 cm |
| Wysokość transportowa | 41.1 cm |
| Waga transportowa | 4.4 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PRO MP251 |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







