468 zł
Cena netto: 380,49 zł
Cena netto: 380,49 zł
SKU: 90LM0541-B03370
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS VA24DQF dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 60,5 cm (23.8") Czarny
- Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 1.4 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): D ENERGY STAR, EPEAT Silver
| Marketing Description | |
| Monitory ASUS Eye Care posiadają największą liczbę certyfikatów TUV Rheinland Low Blue-Light Emission i Flicker-Free. Monitory ASUS Low Blue-Light Emission posiadają menu OSD, które umożliwia łatwy dostęp do różnych ustawień filtra niebieskiego światła. Technologia ASUS Flicker-Free wykorzystuje dynamiczną i inteligentną regulację podświetlenia w celu redukcji migotania, chroniąc użytkownika przed zmęczeniem oczu, podrażnieniami i stresem wzrokowym. | |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1611518 |
| Klasa energii | Klasa D |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Wielkość celownika | 23.8" |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2745 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1300:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego), 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 110 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | HDCP, Skin-Tone Selection, Trace Free Technology, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR), ASUS Splendid Video Preset Mode, ASUS QuickFit Virtual Scale, ASUS GamePlus, Low Blue Light Mode, technologia Flicker Free, ASUS EyeCare Technology, Technologia Adaptive-Sync, Wybór Temperatury Barwowej, 3-stronny bez faset |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 53.97 cm x 20.501 cm x 39.041 cm - z podstawką |
| Waga | 3.5 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI DisplayPort 1.2 Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+23 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami | VCCI, BSMI, ICES-003, WHQL, CB, CCC, FCC, RoHS, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, MEPS, J-MOSS, E-Standby, UkrSEPRO, KC, ERP, CEL, RCM, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, CU, TUV Rheinland Flicker Free Certification, sDoC |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON) | 14.6 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 15 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 16 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Bez podstawki - szerokość: 53.97 cm - głębokość: 5.26 cm - wysokość: 32.355 cm - waga: 3.4 kg Z podstawką - szerokość: 53.97 cm - głębokość: 20.501 cm - wysokość: 39.041 cm - waga: 3.5 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 61.4 cm |
| Głębokość transportowa | 15.2 cm |
| Wysokość transportowa | 42 cm |
| Waga transportowa | 5.3 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM0541-B03370 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







