1104 zł
Cena netto: 897,56 zł
Cena netto: 897,56 zł
SKU: LS27CG510EUXEN
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Samsung
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SAMSUNG Odyssey G5 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 12 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 165 Hz Czas reakcji (MPRT): 1 ms
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1370308 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Konsumpcja energii na rok | 37 kWh |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium |
| Typ panela | VA |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 165 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2335 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 72% NTSC |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Tryb gry, Cinema Mode, Mega Dynamic Contrast Ratio, Black eQualizer, FPS Mode, technologia Flicker Free, RTS Mode, Eye Saver Mode, Off Timer Plus, Super Arena Gaming UX, Refresh Rate Optimizer, RPG Mode, AOS Mode, sRGB Mode, 3-stronny bez faset, Tryb Kontrast Dynamiczny, Auto Source Switch, Punkt Wirtualny AIM |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.82 cm x 23.42 cm x 52.06 cm - z podstawką |
| Waga | 4.8 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort 1.4 2 x HDMI (HDCP 1.4) Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 30 |
| Kąt rotacji | -2/+92 |
| Regulacja wysokości | 120 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort |
| Zgodność z normami | HDCP 1.4 |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 38 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 25.2 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 48 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.82 cm - głębokość: 23.42 cm - wysokość: 52.06 cm - waga: 4.8 kg Bez podstawki - szerokość: 61.82 cm - głębokość: 9.24 cm - wysokość: 37.69 cm - waga: 3.3 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 70.2 cm |
| Głębokość transportowa | 19.2 cm |
| Wysokość transportowa | 46.5 cm |
| Waga transportowa | 7 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10–80% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LS27CG510EUXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







