2237 zł
Cena netto: 1 818,70 zł
Cena netto: 1 818,70 zł
SKU: 53060238
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Huawei
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt HUAWEI MateView GT dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Huawei MateView GT - ultraszerokie spektrum wrażeń. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/560215 |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 34" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1500R) |
| Typ panela | VA |
| Współczynnik kształtu | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna | WQHD 3440 x 1440 przy 165 Hz |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 4000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 100% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Charakterystyka | Technologia Flicker Free, Crosshair Display, technologia Low Blue Light, kalibracja Delta E<2, joystick 5-drożny, kontrola ciemnego pola |
| Kolor | Czarny |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort 1.4 |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 39 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 72 kWh/1000 godz. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 53060238 |
| Dane producenta | Huawei Technologies Co., Ltd. Huawei Industrial Base Bantian, Longgang District Shenzhen, Guangdong 518129 Chiny Telefon: +86 755 28780808 E-mail: info@huawei.com Strona internetowa: huawei.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Huawei Polska Sp. z o.o. ul. Domaniewska 39A 02-672 Warszawa Polska Telefon: +48 22 345 30 86 E-mail: info@huawei.com Strona internetowa: huawei.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://consumer.huawei.com/pl/support/ |






