2425 zł
Cena netto: 1 971,54 zł
Cena netto: 1 971,54 zł
SKU: 53060216
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Huawei
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt HUAWEI MateView GT dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Huawei MateView GT - ultraszerokie spektrum wrażeń. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/560215 |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 34" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1500R) |
| Typ panela | VA |
| Współczynnik kształtu | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna | UWQHD 3440 x 1440 przy 165 Hz |
| Pikseli na cal | 110 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 4000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 100% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Charakterystyka | Technologia Flicker Free, technologia Low Blue Light, kalibracja Delta E<2, Dotykowa kontrola głośności, joystick 5-drożny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 80.86 cm x 22 cm x 54.2 cm - z podstawką |
| Waga | 9.55 kg |
| Wejście sygnału audio | |
| Typ | 2 mikrofony cyfrowe |
| Cechy mikrofonu | Obsługa 4-metrowego zbierania głosu dalekiego pola |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) |
| Moc wyjściowa / kanał | 5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort Gniazdo combo słuchawki/mikrofon USB-C USB-C (do zasilacza) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Obsługuej interfejs VESA |
| Akcesoria w zestawie | Podstawka, zasilacz |
| Dołączone przewody | 1 x kabel USB-C 1 x z kabla USB-C na USB-A 1 x kabel DisplayPort 1.4 |
| Zgodność z normami | DisplayPort 1.4 |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 110-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 39 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 72 kWh/1000 godz. |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 92.6 cm |
| Głębokość transportowa | 27.5 cm |
| Wysokość transportowa | 55.8 cm |
| Waga transportowa | 14 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20 - 95% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 53060216 |
| Dane producenta | Huawei Technologies Co., Ltd. Huawei Industrial Base Bantian, Longgang District Shenzhen, Guangdong 518129 Chiny Telefon: +86 755 28780808 E-mail: info@huawei.com Strona internetowa: huawei.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Huawei Polska Sp. z o.o. ul. Domaniewska 39A 02-672 Warszawa Polska Telefon: +48 22 345 30 86 E-mail: info@huawei.com Strona internetowa: huawei.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://consumer.huawei.com/pl/support/ |






