2584 zł
Cena netto: 2 100,81 zł
Cena netto: 2 100,81 zł
SKU: 53060276
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Huawei
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt HUAWEI MateView 28.2 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Huawei MateView to profesjonalny monitor, który zredefiniuje każdy aspekt pracy z obrazem. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/588007 |
| Klasa energii | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 28.2" |
| Wbudowane urządzenia | Adapter sieciowy 802.11a/b/g/n/ac, przejściówka Bluetooth 5.1 |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 3:2 |
| Rozdzielczość natywna | 4K+ Ultra HD 3840 x 2560 przy 60 Hz |
| Pikseli na cal | 164 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 100% sRGB, 98% DCI-P3 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Charakterystyka | Technologia Flicker Free, technologia Low Blue Light, Smart Bar, HDR400 |
| Kolor | Mistyczne srebro |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 60.836 cm x 59.112 cm - bez podstawki |
| Wejście sygnału audio | |
| Typ | 2 mikrofony cyfrowe |
| Cechy mikrofonu | Obsługa 4-metrowego zbierania głosu dalekiego pola |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) |
| Moc wyjściowa / kanał | 5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI Mini DisplayPort USB-C USB-C (do zasilacza) 2 x USB 3.0 Gniazdo combo słuchawki/mikrofon |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+18 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
| Dołączone przewody | 1 x kabel USB-C - 1 m 1 x kabel do Mini DisplayPort-DisplayPort - 1.5 m |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 110-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 34 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 55 kWh/1000 godz. |
| Wyłącznik on / off | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20 - 95% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 53060276 |
| Dane producenta | Huawei Technologies Co., Ltd. Huawei Industrial Base Bantian, Longgang District Shenzhen, Guangdong 518129 Chiny Telefon: +86 755 28780808 E-mail: info@huawei.com Strona internetowa: huawei.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Huawei Polska Sp. z o.o. ul. Domaniewska 39A 02-672 Warszawa Polska Telefon: +48 22 345 30 86 E-mail: info@huawei.com Strona internetowa: huawei.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://consumer.huawei.com/pl/support/ |






