606 zł
Cena netto: 492,68 zł
Cena netto: 492,68 zł
SKU: 53060072
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Huawei
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt HUAWEI 23.8 IPS dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Ultrasmukły ekran FullView IPS o rozdzielczości 1080p wyświetla żywe, nasycone kolory. Ponadto wyświetlacz posiada certyfikat w zakresie redukcji szkodliwego niebieskiego światła i eliminacji migotania. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/427014 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Wielkość przekątnej | 23.8" |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 60 Hz |
| Pikseli na cal | 93 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 72% NTSC |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Charakterystyka | Technologia Flicker Free, technologia Low Blue Light, 72% NTSC color gamut |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 53.85 cm x 17 cm x 42.5 cm |
| Waga | 4.05 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI VGA |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+22 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Obsługuej interfejs VESA |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI - 1.5 m |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 120/230 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 14.5 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 24 wat |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 62 cm |
| Głębokość transportowa | 17.5 cm |
| Wysokość transportowa | 41.6 cm |
| Waga transportowa | 5.525 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 53060072 |
| Dane producenta | Huawei Technologies Co., Ltd. Huawei Industrial Base Bantian, Longgang District Shenzhen, Guangdong 518129 Chiny Telefon: +86 755 28780808 E-mail: info@huawei.com Strona internetowa: huawei.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Huawei Polska Sp. z o.o. ul. Domaniewska 39A 02-672 Warszawa Polska Telefon: +48 22 345 30 86 E-mail: info@huawei.com Strona internetowa: huawei.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://consumer.huawei.com/pl/support/ |






