9065 zł
Cena netto: 7 369,92 zł
Cena netto: 7 369,92 zł
SKU: SG550XG8F8TK9EU-RF
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO SG550XG-8F8T 16-Port dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Seria Cisco 500 to linia przełączników zarządzalnych, które oferują zaawansowane możliwości potrzebne do obsługi bardziej wymagającego środowiska sieciowego w przystępnej cenie. Zapewniają solidne podstawy dla obecnych aplikacji biznesowych, a także tych, które planujesz na przyszłość. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 16 porty - L3 - Tak - wieżowy |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany w szafie rack |
| Podtyp | 10 Gigabit Ethernet |
| Porty | 8 x 10GBase-T + 8 x 10 Gigabit SFP+ |
| Wykonanie | Przekazywanie (pakiet 64-bajtowy): 238,08 Mp/s Zdolność przełączania: 320 Gb/s |
| Pojemność | Obsługuje VLANs: 4094 Trasy IPv4 (statyczne): 8000 Trasy IPv6 (statyczne): 4000 Reguły ACL: 2000 Sprzętowa ścieżka QoS: 8 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 64K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9000 bajtów |
| Maks. ilość części w wieży | 8 |
| Protokół routingu | RIP, IGMPv2, IGMP, VRRP, IGMPv3, routing statyczny IPv4, routing statyczny IPv6, MLDv2, MLD, CIDR |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, RMON, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH, CLI, SCP |
| Algorytm kodowania | MD5, SSL |
| Metoda identyfikacji | Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | Sterowanie przepływem, obsługa DHCP, obsługa BOOTP, obsługa ARP, nasłuchiwanie IGMP, obsługa Syslog, zapobieganie atakom typu DoS, obsługa DiffServ, kolejkowanie WRR, Broadcast Storm Control, kontrola nad szturmem pakietów multicast, kontrola nad szturmem pakietów unicast, obsługa STP, obsługa RSTP, obsługa VRRP, obsługa MSTP, nasłuchiwanie DHCP, obsługa ACL, QoS, serwer DHCP, DAI, STP Root Guard, UDLD, obsługuje LLDP, przekaźnik DHCP, LACP, Port Security, wiązanie IP-MAC, klient DHCP, Energy Efficient Ethernet, MIB, MVR, GARP, GVRP, DoS, uwierzytelnianie 802.1x, bufor pakietów 16MB, ToS, obsługa DSCP, zabezpieczenie źródła IP, BPDU, ICMP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3az |
| Procesor | X ARM: 800 MHz |
| RAM | 512 MB |
| Pamięć fleszowa | 256 MB |
| Wskaźniki statusu | Szybkość transmisji portu, system, RPS (Redundant Power Supply) dodatkowy zasilacz, łącze/aktywność, wentylator |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 8 x 10GBase-T SFP+ 8 x 10GBase-X RJ-45 1 x zarządzanie (Gigabit LAN) RJ-45 1 x konsola RJ-45 1 x USB Type A |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 84.6 wat |
| Charakterystyka | Złącze zasilacza nadmiarowego (RPS) |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel szeregowy |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| MTBF | 434,723.62 godziny |
| Zgodność z normami | UL 60950, FCC Part 15 A, CSA 22.2 |
| Typ ceny | Fabrycznie regenerowany |
| Lokalizacja | Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Waga | 5.23 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy Wsparcie techniczne - konsultacja telefoniczna - 1 rok Wsparcie techniczne - wsparcie przez Internet - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
| Min. temperatura przechowywania | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SG550XG8F8TK9EU-RF |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







