985 zł
Cena netto: 800,81 zł
Cena netto: 800,81 zł
SKU: GS316PP-100EUS
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Netgear
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NETGEAR 16-Port GB dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Nie zarządzany
- Obsługa jakość serwisu (QoS)
- Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 16
- Wielkość tabeli adresów: 4000 wejścia Przepustowość rutowania/przełączania: 32 Gbit/s
- Obsługa PoE
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 16 porty - niezarządzalny |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany na ścianie |
| Podtyp | Gigabit Ethernet |
| Porty | 16 x 10/100/1000 (PoE+) |
| Zasilanie przez Ethernet | PoE+ |
| Budżet poE | 183 W |
| Wykonanie | Przepustowość bez bokady: 32 Gb/s Rozmiar bufora pakietu: 1 MB Przekazywanie (pakiet 64-bajtowy): 1 448 000 pps Opóźnienie (pakiety 64-bajtów): 3.7 µs |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 4K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9216 bajtów |
| Cechy | Automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), autonegocjacja, WRR, tryb pełnego dupleksu, tryb półdupleksu, CoS, obsługa DiffServ, Energy Efficient Ethernet, SOHO, bez chłodzenia |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3at, IEEE 802.1p, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3 |
| Wskaźniki statusu | Łącze/aktywność/prędkość, PoE, zasilanie, wentylator |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 16 x 1000Base-T RJ-45 PoE+ - 30 W |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Moc wyjściowa | 200 wat |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 195.9 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 2.67 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw do montażu ściennego |
| MTBF | 2,362,192 godziny |
| Zgodność z normami | Plug and Play, FCC Part 15 A, IC Class A, RCM, VCCI, KC, CB, LVD |
| Lokalizacja | Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 28.6 cm |
| Głębokość | 10.2 cm |
| Wysokość | 2.7 cm |
| Waga | 880 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata Gwarancja ograniczona - konsultacja telefoniczna - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 90% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 95% (bez kondensacji) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GS316PP-100EUS |
| Dane producenta | Netgear, Inc. 350 E. Plumeria Drive San Jose, CA 95134 Stany Zjednoczone Telefon: +1 408-907-8000 |
| Podmiot odpowiedzialny | Netgear International Limited 6th Floor, Penrose Two Penrose Dock T23 YY09, Cork Irlandia |
| Pomoc techniczna | https://www.netgear.com/support/ |







