75183 zł
Cena netto: 61 124,39 zł
Cena netto: 61 124,39 zł
SKU: C9500-12Q-E
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Switch CISCO CATALYST dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Przełącznik - 12 porty - L3 - Tak - wieżowy |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp | 40 Gigabit Ethernet |
| Porty | 12 x 40 Gigabit QSFP |
| Wykonanie | Wydajność przełączania (pełny dupleks): 480 Gb/s Szybkość przekierowywania: 720 Mp/s |
| Pojemność | Pośrednie trasy IPv4: 64000 Trasy IPv4 hosta: 32000 Pośrednie trasy IPv6: 32000 Trasy IPv6 hosta: 16000 Skala multicast: 48000 Skala ACL QoS: 18000 Skala ACL zabezpieczeń: 18000 Wpisy FNF: 512000 Identyfikatory sieci VLAN: 4000 Wirtualny interfejs: 4000 |
| Wielkość tablicy adresów MAC | 64K wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 9198 bajtów |
| Protokół routingu | OSPF, RIP-1, RIP-2, IGMP, VRRP, PIM-SM, PIM-SSM, policy-based routing (PBR), RIPng |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP 3, SNMP 2c, NETCONF, RESTCONF |
| Algorytm kodowania | 256 bitów AES |
| Cechy | Obsługa NAT, obsługa IPv6, SSO, WRED, obsługa STP, obsługa MSTP, snooping MLD, Rapid PVST+, RSPAN, MIB, FNF, uwierzytelnianie 802.1x, obsługuej MACsec, CoPP, VLAN Double Tagging (Q-in-Q), Private VLAN, ZTP, obsługa CoAP, bezpieczne uruchamianie, SPAN, FHS |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ae, IEEE 802.3ba |
| Procesor | 1: 2.4 GHz |
| RAM | 16 GB |
| Pamięć fleszowa | 16 GB |
| Wbudowane urządzenia | Znacznik RFID |
| Wskaźniki statusu | Status |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 12 x LAN 10 Gbit QSFP |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej - komponent podłączany na gorąco |
| Ilość zainstalowanych | 2 |
| Maksymalna obsługiwana ilość | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Schemat zasilania nadmiarowego | 1+1 |
| Moc wyjściowa | 950 wat |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50 - 60 Hz) |
| Charakterystyka | Przepływ powietrza od przodu do tyłu |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 2 x przewód zasilający Typ A AC (USA) |
| MTBF | 179,660 godziny |
| Zgodność z normami | CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, EN50082-1, EN 61000-6-1, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, GB 4943, VCCI Class A, KN24, KN22 Class A, AS/NZS CISPR22:2004 Class A, EN 55022 Class A, FCC CFR47 Part 15 A, CNS 13438 Class A, EN 300 386, KN 61000-4, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1 |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Cisco IOS Universal, ONE Essentials Low Term |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.5 cm |
| Głębokość | 54.7 cm |
| Wysokość | 4.39 cm |
| Waga | 11.68 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień roboczy Wsparcie techniczne - konsultacja - 90 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–90% (niekondensująca) |
| Min. temperatura przechowywania | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 65 °C |
| Zakres wilgotności pamięci | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C9500-12Q-E |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







