669 zł
Cena netto: 543,90 zł
Cena netto: 543,90 zł
SKU: HALO H25BE(3-PACK)
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: TP-Link
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TP-LINK MERCUSYS BE3600 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Mercusys Halo H25BE V1 to niezawodny i wydajny system Wi-Fi, który poprawia łączność w Twojej przestrzeni. Dzięki prędkości transferu danych sięgającej 3,6 Gb/s system ten obsługuje ponad 150 podłączonych urządzeń, zapewniając płynny dostęp do Internetu w całym domu lub biurze. Dzięki możliwości pracy zarówno w trybie przewodowym, jak i bezprzewodowym, zapewnia elastyczne rozwiązania sieciowe, które można dostosować do różnych środowisk. Dzięki zasięgowi do 650 m² system ten idealnie nadaje się do większych przestrzeni, zapewniając silny i niezawodny sygnał nawet w trudno dostępnych miejscach. Wyposażony w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak szyfrowanie WPA3-SAE, kontrolę rodzicielską i zaporę sieciową z inspekcją pakietów, Halo H25BE V1 stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo użytkownika, zachowując jednocześnie wysoką wydajność. Posiada trzy porty Ethernet, ułatwiające w razie potrzeby połączenia przewodowe, oraz obsługuje wiele pasm Wi-Fi (2,4 GHz / 5 GHz), aby zoptymalizować wydajność w zależności od potrzeb. Funkcjonalność sterowana za pomocą aplikacji pozwala na łatwe zarządzanie ustawieniami sieciowymi, zapewniając użytkownikom elastyczność i kontrolę nad siecią w domu lub w podróży. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | System Wi-Fi - siatka - przełącznik 3-portowy (zintegrowany) |
| Komponenty Systemu Wi-Fi | 3 routery |
| Zasięg Systemu Wi-Fi | Do 650 m² |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Szybkość transmisji danych | 3.6 Gbps |
| Wykonanie | Maks. przepływność danych (2,4 GHz): 688 Mbps Maks. przepływność danych (5 GHz): 2880 Mbps Przepustowość kanału: 160 MHz |
| Pojemność | Podłączone urządzenia: 150+ |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, IPv4, IPv6, DDNS |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP |
| Protokół zdalnego zarządzania | DHCP |
| Algorytm kodowania | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Rating Wi-Fi | BE3600 |
| Topologia Siatki | Tak |
| Cechy | MLO, MRU, płynny roaming, automatyczne wykrywanie urządzenia, przycisk resetu, tryb routera, tryb działania punktu dostępowego, klient DHCP, serwer DHCP, Guest Network, zdalne zarządzanie dostępem, kontrola LED, obsługa VLAN, tryb dynamiczne IP, SPIF, kontrola przy użyciu aplikacji, kontrola rodzicielska, QoS, port w trybie przekaż dalej, Rezerwacja Adresu, obsługa WMM |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11be, IEEE 802.11b |
| Line Properties | |
| Format kodowania linii | 4096 QAM, OFDMA |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN / LAN: 3 x 1000Base-T - RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Ilość zainstalowanych | 3 |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 12.8 cm |
| Głębokość | 8.13 cm |
| Wysokość | 8.37 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | HALO H25BE(3-PACK) |
| Dane producenta | TP-Link Technologies Co., Ltd. Shenzhen, Guangdong Chiny Telefon: +86 755 2650 8000 Strona internetowa: www.tp-link.com |
| Podmiot odpowiedzialny | ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska Telefon: +48 22 360 63 63 (dla połączeń z telefonów komórkowych) Godziny pracy: Poniedziałek–Piątek, 9:00–19:00 Strona internetowa: www.tp-link.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://www.tp-link.com/pl/support/ |







