746 zł
Cena netto: 606,50 zł
Cena netto: 606,50 zł
SKU: HALO H27BE(3-PACK)
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: TP-Link
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TP-LINK MERCUSYS BE3600 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Mercusys Halo H27BE V1 to system Wi-Fi zaprojektowany w celu poprawy łączności w różnych środowiskach. Dzięki obsłudze zarówno połączeń przewodowych, jak i bezprzewodowych, obsługuje szeroką gamę urządzeń, co pozwala na integrację z instalacjami domowymi lub biurowymi. System jest w stanie zapewnić zasięg do 465 m², dzięki czemu nadaje się do większych przestrzeni, gdzie niezbędny jest silny i stabilny dostęp do Internetu. Wyposażony w funkcje sieciowe, takie jak sieć typu mesh i płynny roaming, Halo H27BE V1 zapewnia stałe i niezawodne połączenie w obszarze zasięgu. Dzięki maksymalnej prędkości transmisji danych wynoszącej 2880 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 688 Mb/s w paśmie 5 GHz system ten zapewnia wysoką wydajność przy obsłudze wielu połączeń. Funkcje takie jak obsługa sieci VLAN, dostęp dla gości oraz Quality of Service (QoS) sprawiają, że nadaje się on do użytku osobistego i profesjonalnego, zapewniając użytkownikom bezpieczne korzystanie z sieci. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | System Wi-Fi - siatka - przełącznik 3-portowy (zintegrowany) |
| Komponenty Systemu Wi-Fi | 3 routery |
| Zasięg Systemu Wi-Fi | Do 650 m² |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | 2.5 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Szybkość transmisji danych | 3.6 Gbps |
| Wykonanie | Maks. przepływność danych (2,4 GHz): 688 Mbps Maks. przepływność danych (5 GHz): 2880 Mbps Przepustowość kanału: 160 MHz |
| Pojemność | Podłączone urządzenia: 150+ |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | PPPoE, L2TP, PPTP, DHCP, IPv4, IPv6, DDNS |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP |
| Protokół zdalnego zarządzania | DHCP |
| Algorytm kodowania | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Rating Wi-Fi | BE3600 |
| Topologia Siatki | Tak |
| Cechy | MLO, MRU, płynny roaming, kontrola przy użyciu aplikacji, przycisk resetu, tryb routera, tryb działania punktu dostępowego, obsługa WMM, tryb dynamiczne IP, SPIF, klient DHCP, serwer DHCP, automatyczne wykrywanie urządzenia, kontrola rodzicielska, QoS, Rezerwacja Adresu, port w trybie przekaż dalej, obsługa VLAN, kontrola LED, Guest Network, zdalne zarządzanie dostępem |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11be, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, IEEE 802.11k |
| Line Properties | |
| Format kodowania linii | 4096 QAM, OFDMA |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN / LAN: 1 x 2.5GBase-T - RJ-45 WAN / LAN: 2 x 1000Base-T - RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Ilość zainstalowanych | 3 |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 12.8 cm |
| Głębokość | 8.13 cm |
| Wysokość | 8.37 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | HALO H27BE(3-PACK) |
| Dane producenta | TP-Link Technologies Co., Ltd. Shenzhen, Guangdong Chiny Telefon: +86 755 2650 8000 Strona internetowa: www.tp-link.com |
| Podmiot odpowiedzialny | ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska Telefon: +48 22 360 63 63 (dla połączeń z telefonów komórkowych) Godziny pracy: Poniedziałek–Piątek, 9:00–19:00 Strona internetowa: www.tp-link.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://www.tp-link.com/pl/support/ |







