3842 zł
Cena netto: 3 123,58 zł
Cena netto: 3 123,58 zł
SKU: C1111-8PLTEEA-RF
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO ISR1100 8P dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Routery Cisco Integrated Services Router oferują środowisko pracy bez granic dzięki wirtualizacji usług, obsłudze wideo i wysokiej jakości działania. | |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router - przełącznik 8-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ac Wave 2 |
| Wykonanie | Krypto wydajność: 250 Mb/s |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | IPSec, PPPoE, DHCP, DNS, L2TPv3 |
| Protokół routingu | OSPF, IS-IS, RIP-1, RIP-2, BGP, EIGRP, HSRP, DVMRP, VRRP, PIM-SM, statyczne trasowanie IP, IGMPv3, GRE, PIM-SSM, policy-based routing (PBR), MPLS, Bidirectional Forwarding Detection (BFD), RSVP |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP, RMON, CLI, TR-069 |
| Algorytm kodowania | Szyfrowanie 3DES, SHA, MD5, AES, WPA2, AES 128 bitów, 256 bitów AES, RSA 1024-bit, RSA 2048-bit, 384-bit SHA-2, 256-bit SHA, 512-bit SHA, AES 748-bit, 256-bit ECDSA, 384-bit ECDSA |
| Metoda identyfikacji | RADIUS |
| Cechy | Obsługa DHCP, PoE, równoważenie obciążenia, obsługa MPLS, obsługa VLAN, obsługa Syslog, obsługa IPv6, obsługa Dying Gasp, CBWFQ, WRED, obsługa VRRP, obsługa ACL, QoS, DMVPN, powiadomienia SMS, BFD, obsługa IPv4, NetFlow, MRC, obsługa HSRP, obsługuje funkcję Call Home, IPFIX, GRE, automatyczna Wymiana Klucza Internetowego, CSD, LISP, agregacja pakietów A-MPDU, agregacja pakietów A-MSDU, AVC, 3G MIB, ochrona w przypadku przełączenia na urządzenie zapasowe, Field Programmable Gate Array, szyfrowanie AES, routing oparty na polityce, AAA, DFS, HQoS, obsługa L3VPN, EEM, MHSRP, EVC, Cisco IPSLA, NBAR, MIP, obsługa dwóch kart SIM |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3af, IEEE 802.11i, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ag, IEEE 802.3at, IEEE 802.11r, IEEE 802.11ac Wave 2, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN55022, ICES-003, EN 61000-3-3, EN55024, CISPR 22, CB, EN 61000-6-1, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EN 61000-4-5, EN 61000-4-11, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1 Second Edition, VCCI V-3, EN 60950-1 Second Edition, IEC 60950-1 Second Edition, AS/NZS CISPR 22, CNS 13438, EN 301 489-7, EN 301 489-1, FCC CFR47 Part 22, FCC CFR47 Part 24, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1 Second Edition, EN 300 386, EN 301 489-24, EN 301 908-1, EN 301 908-2, EN 301 511, EN 301 908-13 |
| RAM | 4 GB |
| Pamięć fleszowa | 4 GB |
| Wskaźniki statusu | Status |
| Komunikacja | |
| Typ | Bezprzewodowy modem komórkowy |
| Cellular Protocol | UMTS, TD-SCDMA, HSPA+, DC-HSPA+, LTE Advanced, FDD LTE, TDD LTE |
| Internet rzeczy (IoT) | |
| Technologia połączenia sieciowego | LTE Cat 6 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN: 1 x 1000Base-T/1000Base-X - RJ-45/SFP WAN: 1 x 1000Base-T - RJ-45 LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 LAN: 2 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (PoE) - RJ-45 LAN: 2 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (PoE+) - RJ-45 USB 3.0: 1 x konsola Antena: 1 x złącze GPS |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x SIM |
| Zasilanie | |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 66 wat |
| Różne | |
| Typ ceny | Fabrycznie regenerowany |
| Lokalizacja | Kanada, Bliski wschód, Stany Zjednoczone, Europa |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | Cisco IOS XE Universal |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 32.3 cm |
| Głębokość | 24.4 cm |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Waga | 2.59 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 65 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C1111-8PLTEEA-RF |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







