49189 zł
Cena netto: 39 991,06 zł
Cena netto: 39 991,06 zł
SKU: C8300-2N2S-6T
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO C8300-2N2S-6T Platform dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack - 2U |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Gigabit Ethernet |
| Wykonanie | Przepustowość SD-WAN IPsec (1400 bajtów, czysty tekst): do 1,9 Gbps Przepustowość SD-WAN IPsec (IMIX, czysty tekst): 1,75 Gb/s Przepustowość przekierowywania IPv4 (rozmiar pakietu 1400 bajtów): 19.7 Gbps Przepustowość IPsec (1400 bajtów, czysty tekst): do 1,9 Gbps |
| Pojemność | Skala tuneli nakładanych SD-WAN: 6000 Tunele IPsec SVTI: 4000 ACL: 4000 Wpisy kontroli dostępu (ACE) na system (IPv4): 72000 Trasy IPv4: 1600000 Trasy IPv6: 1500000 Kolejki: 16000 Sesje NAT: 1200000 Liczba sesji zapory: 512000 Zgłoszenia Virtual Routing and Forwarding (VRF): 4000 |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | IPSec, IPv4, IPv6, RSVP, DHCP, DNS, L2TPv3, PPPoE, RTP, RTCP, NTP |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP, RIP-1, RIP-2, OSPF, EIGRP, BGP, IS-IS, IGMPv3, PIM-SM, PIM-SSM, RSVP, LISP, HSRP, Bidirectional Forwarding Detection (BFD), GRE, policy-based routing (PBR), VRRP, MPLS, OSPFv3, DVMRP |
| Protokół zdalnego zarządzania | DHCP, RADIUS, OMP, SNMP, NTP, SSH, SCP, NETCONF, CLI |
| Algorytm kodowania | SSL, IKE, DES, AES 128 bitów, 256 bitów AES, Szyfrowanie 3DES, RSA 1024-bit, RSA 2048-bit, RSA 748-bit, 256-bit ECDSA, 384-bit ECDSA, MD5, SHA, 256-bit SHA, SHA 384-bit, 512-bit SHA, DTLS, TLS, PKI, HMAC, ESP, SHA-1, SHA-2, 256-bit AES-CBC, 256-bit AES-GCM |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, Secure Shell (SSH) |
| Cechy | Obsługa SD-WAN, SUDI, QoS, ochrona firewall, obsługa NAT, NBAR, FNF, Cisco UADP, ERSPAN, Cisco IPSLA, EEM, obsługa ACL, EVC, AAA, AVC, PPP, MLPPP, MLFR, HDLC, CBWFQ, WRED, PfR, CAC, IVR, SAF, AAR, klient DNS, klient DHCP, obsługa PAT, serwer DHCP, obsługa Syslog, IPFIX, serwer NTP, FEC |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1ag, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1Q, UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS/NZS 60950-1, IEC/EN 60825, FDA, AS/NZS CISPR 32 Class A, CISPR 32 Class A, CNS 13438 Class A, EN 300 386, EN 55032, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN55024, FCC CFR47 Part 15 B Class A, ICES-003 Klasa A, IEC 61000-3-2, IEC 61000-3-3, IEC/EN 61000-4-11, IEC/EN 61000-4-2, IEC/EN 61000-4-3, IEC/EN 61000-4-4, IEC/EN 61000-4-5, IEC/EN 61000-4-6, IEC/EN 61000-4-8, KN32 Class A, KN35 |
| Procesor | Intel |
| RAM | 8 GB (zainstalowane) / 32 GB (maks.) |
| Pamięć fleszowa | 8 GB |
| Dysk twardy | 16 GB |
| Telefonia IP | |
| Protokoły VoIP | SIP, SRTP |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN / LAN: 6 x 1000Base-T USB: 1 x |
| Gniazda rozszerzeń | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x service module (SM) 2 (całkowity) / 2 (wolna) x NIM 1 (całkowity) / 1 (wolna) x Pluggable Interface Module (PIM) |
| Ilość zainstalowanych modułów (maks) | 0 (zainstalowane) / 5 (maks.) |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Różne | |
| MTBF | 710,300 godziny |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Cisco IOS XE 17.3.2 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.8 cm |
| Głębokość | 47 cm |
| Wysokość | 8.89 cm |
| Waga | 18.1 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 85% (bez efektu kondensacji) |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | P/N: C8300-DNA, UCS-E1100D-M6 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C8300-2N2S-6T |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







