160216 zł
Cena netto: 130 256,91 zł
Cena netto: 130 256,91 zł
SKU: A9K-MPA-4X10GE
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO A9K-MPA-4X10GE Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Moduł rozszerzenia |
| Typ obudowy | Moduł podłączany |
| Praca w sieci | |
| Porty | 10Gb Ethernet x 4 |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | 10 Gigabit Ethernet |
| Szybkość transmisji danych | 10 Gbps |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 4 x 10Gb Ethernet - XFP |
| Zgodne sloty | 1 x gniazdo rozszerzające |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 16.2 cm |
| Głębokość | 17 cm |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Waga | 0.87 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - 1 rok |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Cisco ASR 9006, 9006 with PEM Version 2, 9010 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | A9K-MPA-4X10GE |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







