Cena netto: 13 748,78 zł
SKU: LH86WAFPLGCXEN
Dostępność: mała
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
86" Monitor interaktywny WAFX-P Android OS LH86WAFPLGCXEN
- Pełna integracja z usługami Google, a także pisanie i wyszukiwanie AI
- Intuicyjny interfejs z 4,7-krotnie wyższą wydajnością
- System wideokonferencji All-in-One
Intuicyjny interfejs dopasowany do potrzeb użytkownika Dzięki systemowi Android 15 i ośmiordzeniowemu procesorowi, wyświetlacz WAFX-P wyróżnia się imponującą wydajnością, a także intuicyjną i szybką obsługą. Niezależnie od tego, czy jesteś w sali lekcyjnej, czy w sali konferencyjnej, korzystaj z łatwego dostępu do narzędzi edukacyjnych, aplikacji i funkcji umożliwiających multitasking.
Pełna integracja z usługami Google Interaktywny wyświetlacz WAFX-P z certyfikatem EDLA, jest wyposażony w aplikacje i usługi Google. Obsługuje Google Play i zapewnia usprawnione działanie, zaprojektowane z myślą o poprawie jakości edukacji i współpracy.
Wbudowane funkcje zapewniające płynną komunikację Dzięki ekranowi WAFX-P rozpoczęcie zdalnych zajęć lub wideokonferencji nie wymaga dodatkowego sprzętu ani konfiguracji. Wbudowana kamera 48 MP utrzymuje mówcę w kadrze dzięki funkcji automatycznego kadrowania, a mikrofon rejestruje głosy w zasięgu 10 metrów. Podwójne głośniki 20 W i wbudowany głośnik niskotonowy zapewniają imponującą jakość dźwięku.
Napisz. Zaznacz. Szukaj sprytniej. Łatwo przekształć swoje ręczne notatki w treści cyfrowe. Dzięki wbudowanej sztucznej inteligencji i technologii rozpoznawania pisma ręcznego WAFX-P wystarczy, że zaznaczysz notatki na ekranie i dotkniesz ikony wyszukiwania, aby szybko znaleźć to, czego potrzebujesz bez konieczności wpisywania tekstu.
Inteligentne, bezprzewodowe udostępnianie na wielu urządzeniach WAFX-P obsługuje udostępnianie ekranu z maksymalnie 9 urządzeń jednocześnie, niezależnie od systemu operacyjnego. Treści można udostępniać między głównym wyświetlaczem a urządzeniami osobistymi, maksymalizując zaangażowanie i integrację.
Udostępnij treści wszystkim użytkownikom Ułatw wszystkim śledzenie odtwarzanych plików audio i wideo. Dzięki wbudowanej funkcji Live Caption wyświetlacz WAFX-P automatycznie wyświetla napisy na ekranie dla treści z dźwiękiem, co ułatwia naukę i zwiększa zaangażowanie w różnych sytuacjach.
| Model |
LH86WAFPLGCXEN |
| Przekątna ekranu | 86'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.493 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 450 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Pobór mocy | 529 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1174 mm |
| Szerokość | 1950.4 mm |
| Głębokość | 87.1 mm |
| Waga | 60.9 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH86WAFPLGCXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







