Cena netto: 601,63 zł
SKU: PRO MP275Q E14A
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Panel klasy IPS Natychmiast optymalizuje kolory i jasność ekranu, aby zapewnić najlepszą jakość każdego detalu podczas tworzenia własnych materiałów wideo online.
144 Hz Game Ready Dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania oraz obsłudze Adaptive-Sync rozgrywka staje się całkowicie płynna i pozbawiona zakłóceń.
EyesErgo Rozwiązanie dbające o komfort oczu, zaprojektowane z myślą o ergonomii.
Anti-Flicker / Less Blue Light / Eye-Q Check Technologia MSI Anti-Flicker oraz Less Blue Light zapewnia stabilny sygnał monitora i skutecznie ogranicza emisję światła niebieskiego, chroniąc wzrok użytkownika.
Eye-Q Check Pomaga kontrolować kondycję oczu i przypomina o robieniu przerw podczas długotrwałego korzystania z monitora.
Możliwość montażu VESA Monitor można zamontować na ścianie w domu lub biurze dzięki zgodności ze standardem VESA, co pozwala całkowicie zwolnić miejsce na biurku.
MSI Power Link Komputer stacjonarny może być zasilany za pośrednictwem wybranego monitora MSI dzięki technologii MSI Power Link, zapewniając jeszcze wygodniejsze użytkowanie.
Wbudowane głośniki Wbudowane głośniki umożliwiają wyraźne odtwarzanie dźwięku bez konieczności podłączania zewnętrznych głośników.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
PRO MP275Q E14 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 70.56 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 211.68 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 144 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 361.52 mm |
| Wysokość z podstawą | 456.47 mm |
| Szerokość | 613.54 mm |
| Głębokość | 51.57 mm |
| Głębokość z podstawą | 206.8 mm |
| Waga z podstawą | 4.05 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PRO MP275Q E14A |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







