740 zł
Cena netto: 601,63 zł
Cena netto: 601,63 zł
SKU: PRO MP273QW E14
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt MSI PRO MP273QW dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
PRO MP273QW E14
- Ciesz się wysokiej jakości rozrywką dzięki 144-hercowej częstotliwości odświeżania.
- Certyfikat TÜV potwierdza skuteczną ochronę wzroku i dbałość o zdrowie oczu użytkownika.
- Technologia MSI EyesErgo z systemem Anti-Flicker ogranicza migotanie obrazu, zapobiega nadwyrężeniu oczu i zmniejsza zmęczenie wzroku podczas długotrwałego użytkowania.
- Funkcja MSI Eye-Q Check pozwala na samodzielną kontrolę wzroku oraz przypomina o konieczności regularnych przerw w pracy przy monitorze.
- Szerokie możliwości podłączeń - obsługa wielu źródeł sygnału wideo, w tym portów HDMI oraz złączy DisplayPort, zapewnia wygodną współpracę z różnymi urządzeniami.
- Ciesz się schludnym otoczeniem dzięki wygodnej konstrukcji do zarządzania kablami.
- Zgodność ze standardem montażowym VESA i slot na akcesoria.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
PRO MP273QW E14 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.736 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 72 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 216 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 144 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 364.46 mm |
| Wysokość z podstawą | 470.61 mm |
| Szerokość | 613.49 mm |
| Głębokość | 59.56 mm |
| Głębokość z podstawą | 201.01 mm |
| Waga | 4.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PRO MP273QW E14 |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







