Cena netto: 339,84 zł
SKU: PRO MP241W E14V
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Wydajność za dnia, dominacja w nocy Monitory z serii PRO MP241W E14V łączą w sobie wysoką, 144-hercową częstotliwość odświeżania z technologią Adaptive-Sync, co przekłada się na wyjątkowo płynne generowanie przez nie obrazu, zarówno podczas gry, jak i w trakcie pracy. System ochrony oczu, EyesErgo, zgodność z systemem montażowym VESA i standardem HDR Ready zwiększają komfort i immersję, czyniąc z tych monitorów idealne, uniwersalne rozwiązanie do różnego typu zastosowań.
144 Hz + 1 ms MPRT + AMD FreeSync Wykorzystaj pełen potencjał swojego monitora dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania. Od sprawnej wielozadaniowości w pracy, przez ultrapłynną rozgrywkę, aż po imponującą grafikę generowaną przez sztuczną inteligencję każdy detal na ekranie ożywa z wyjątkową precyzją i szybkością. Niezależnie od tego, czy tworzysz, grasz, czy wdrażasz innowacyjne rozwiązania, możesz liczyć na wydajność, którą nie tylko zobaczysz, ale także realnie odczujesz.
Elegancka integracja z systemem montażowym VESA Uchwyt montażowy zgodny ze standardem VESA pozwala na łatwą instalację komputera z serii Cubi lub innego urządzenia typu Mini PC bezpośrednio z tyłu obudowy monitora.
Obsługa funkcji MSI Power Link Konstrukcja umożliwiająca na montaż komputera mini-PC pozwala na zamontowanie maszyny z serii Cubi z tyłu monitora, co przekłada się na dużo bardziej uporządkowane miejsce pracy. Funkcja MSI Power Link, której obsługa realizowana jest poprzez złącze zgodne ze standardem HDMI CEC daje możliwość włączenie komputera Mini-PC za pomocą przycisku zasilania monitora. W ten sposób zwiększono wydajność i komfort użytkowania systemu.
Ergonomia, która wspiera produktywność przez cały dzień Odpowiednio zaprojektowane stanowisko pracy wpływa nie tylko na efektywność oraz satysfakcję z wykonywanych zadań, ale także może realnie przyczynić się do poprawy zdrowia i lepszego samopoczucia.
Ciesz się oszałamiającą jakością obrazu dzięki zgodności z HDR Ready Technologia HDR Ready zapewnia bogatsze kolory, głębszy kontrast i żywe detale, oferując realistyczne wizualne wrażenia. Niezależnie od tego, czy używasz komputera do pracy, oglądania filmów czy grania, technologia ta przenosi osiągi monitora na nowy, wyższy poziom.
Slot na akcesoria Zintegrowany slot na akcesoria pozwala na wygodne składowanie niewielkich urządzeń peryferyjnych, pomagając utrzymać uporządkowaną i estetyczną przestrzeń roboczą. Idealnie sprawdza się do przechowywania kabli, adapterów oraz innych niezbędnych elementów, zwiększając komfort pracy i ułatwiając organizację stanowiska.
Aktualizacja firmwareu Monitory z serii PRO MP241W E14V pozwalają na prostą i wygodną aktualizację firmwareu za pośrednictwem złącza DisplayPort. Dzięki temu użytkownicy mogą samodzielnie zainstalować najnowszy firmware w dowolnym, wygodnym dla nich momencie, zaraz po udostępnieniu go przez firmę MSI, zyskując pewność, że ich sprzęt zawsze działa w optymalny sposób.
Prostota na wyciągnięcie ręki aplikacja Display Kit Oprogramowanie MSI Display Kit oferuje wygodne i intuicyjne narzędzia do zarządzania ustawieniami wyświetlacza. Umożliwia szybkie dostosowanie obrazu do czytania, oglądania multimediów lub pracy, a także wybór trybów kolorów dopasowanych do codziennych zadań i indywidualnych preferencji użytkownika.
Produkt energooszczędny Naszym obowiązkiem jest promowanie zrównoważonego rozwoju i z dumą oferujemy ten energooszczędny produkt, przyczyniając się w ten sposób do ochrony środowiska.
Z myślą o nowoczesnych profesjonalistach. Zainspirowana dążeniem młodego pokolenia do prostoty i wydajności, tylna pokrywa monitora została ozdobiona subtelnym, wyrafinowanym grawerunkiem. Elegancki design symbolizuje nieograniczone możliwości, czyniąc ten model idealnym wyborem dla ambitnych, nowoczesnych profesjonalistów.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
PRO MP241W E14V |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 52.8 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 158.4 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 144 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 322.25 mm |
| Wysokość z podstawą | 397.46 mm |
| Szerokość | 541.93 mm |
| Głębokość | 43.71 mm |
| Głębokość z podstawą | 181.15 mm |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PRO MP241W E14V |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







