3519 zł
Cena netto: 2 860,98 zł
Cena netto: 2 860,98 zł
SKU: LS32FG816SUXEN
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Samsung LS32FG816SUXEN dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
#EANF#
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
LS32FG816SUXEN |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Typ matrycy | OLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 394.73 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 699.48 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Jasność | 260 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 120 mm |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 38.4 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 414.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 584.6 mm |
| Szerokość | 719.7 mm |
| Głębokość | 49.2 mm |
| Głębokość z podstawą | 263.5 mm |
| Waga | 5.3 kg |
| Waga z podstawą | 8.4 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LS32FG816SUXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







