Cena netto: 2 039,02 zł
SKU: LS27DG602SUXEN
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Jakość obrazu OLED Samsung OLED zapewnia doskonałą jasność z szerokim spektrum kolorów, odcieni i kontrastów osiągając nieskazitelnie doskonały obraz. Dzięki jasności 250 nitów (średnio ) i szerszej gamie kolorów, każda scena dosłownie ożywa.
Głęboki poziom czerni Odkryj każdy, ukryty w cieniu, element gry. Dzięki najwyższej ekspresji ciemnych barw, zobaczysz prawdziwą czerń i ciemne kolory na ekranie bez rozjaśniania pikseli.
Matryca OLED Glare Free Technologia Glare Free znacznie redukuje odblaski z zewnętrznych źródeł światła, dzięki czemu ekran OLED zapewnia doskonałą czerń i żywe kolory, nie rozpraszając uwagi gracza. Ten monitor redukuje refleksy świetlne o 61% lepiej, od konwencjonalnej folii AGLR (wg badań laboratoryjnych). Dzięki temu zyskujesz przewagę i możesz zobaczyć pełne środowisko gry oraz szybciej pokonać wrogów.
AMD FreeSync Premium Pro Hiper akcja bez zakłóceń. Obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR) z AMD FreeSync Premium Pro synchronizuje procesor graficzny i matrycę, eliminując zacinanie czy opóźnienia ekranu. Szybka akcja i dynamiczne sceny w grach są stabilne i wolne od zacinania się, zapewniając przewagę nad konkurencją.
Jakość obrazu OLED Samsung OLED zapewnia doskonałą jasność z szerokim spektrum kolorów, odcieni i kontrastów osiągając nieskazitelnie doskonały obraz. Dzięki jasności 250 nitów (średnio ) i szerszej gamie kolorów, każda scena dosłownie ożywa.
Głęboki poziom czerni Odkryj każdy, ukryty w cieniu, element gry. Dzięki najwyższej ekspresji ciemnych barw, zobaczysz prawdziwą czerń i ciemne kolory na ekranie bez rozjaśniania pikseli.
Matryca OLED Glare Free Technologia Glare Free znacznie redukuje odblaski z zewnętrznych źródeł światła, dzięki czemu ekran OLED zapewnia doskonałą czerń i żywe kolory, nie rozpraszając uwagi gracza. Ten monitor redukuje refleksy świetlne o 61% lepiej, od konwencjonalnej folii AGLR (wg badań laboratoryjnych). Dzięki temu zyskujesz przewagę i możesz zobaczyć pełne środowisko gry oraz szybciej pokonać wrogów.
AMD FreeSync Premium Pro Hiper akcja bez zakłóceń. Obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR) z AMD FreeSync Premium Pro synchronizuje procesor graficzny i matrycę, eliminując zacinanie czy opóźnienia ekranu. Szybka akcja i dynamiczne sceny w grach są stabilne i wolne od zacinania się, zapewniając przewagę nad konkurencją.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
LS27DG602SUXEN |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | OLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 590.42 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 360 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Zakres regulacji wysokości | 120 mm |
| Certyfikaty | CE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 140 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 353.8 mm |
| Wysokość z podstawą | 554.2 mm |
| Szerokość | 611.7 mm |
| Głębokość | 49.2 mm |
| Głębokość z podstawą | 263.5 mm |
| Waga | 3.8 kg |
| Waga z podstawą | 6.9 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LS27DG602SUXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







